بانک رفاه پیشرو در حمایت تسهیلاتی از بخش‌های مختلف اقتصادی

بانک رفاه کارگران با پرداخت بیش از 673 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی در 7 ماهه ابتدایی سال جاری، به سهم خود گامی بلند در راستای تحقق اهداف شعار سال “تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها” برداشته است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این تسهیلات با هدف حمایت از تولید ملی به بخش‌های مختلف اقتصادی شامل آب و کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، خدمات، بازرگانی و… پرداخت شده است.

براساس این گزارش، بانک رفاه کارگران همچنین به منظور اشتغالزایی و حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی کشور از ابتدای سال جاری تا اواسط آبان ماه، بیش از 4800 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.

این گزارش می‌افزاید، بانک رفاه کارگران همچنین با هدف تسهیل مبادلات اقتصادی و به تبع آن حمایت از رونق اقتصادی کشور، حدود 37 هزار ضمانت‌نامه ریالی به ارزش حدود 84 هزار میلیارد ریال در 7 ماهه ابتدایی سال 1400، صادر کرده است.

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران به عنوان یک بانک اجتماعی، در سال‌های اخیر علاوه بر ارائه خدمات مرسوم بانکی، اقدامات بسیار گسترده‌ای نیز در حوزه مسئولیت اجتماعی داشته است که از آن جمله می‌توان به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی و ازدواج و تهیه جهیزیه اشاره کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  9  =  63