شرکت ملی انفورماتیک و دانشگاه تربیت مدرس تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت ملی انفورماتیک و دانشگاه تربیت مدرس تفاهم‌نامه همکاری در زمینه برگزاری دوره‌ها، کارگاه‌های تخصصی و استقرار سرای نوآوری امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، دکتر”علیرضا ماهیار” مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در مراسم امضای این تفاهم‌نامه، با تاکید بر اهمیت افزایش همکاری میان حوزه های تخصصی و دانشگاه ها ، اظهار داشت: گسترش همکاری‌ها در حوزه ‌فناوری های مالی و نوآوری می تواند زمینه تحقق اهداف را فراهم کند.
وی با اشاره به توسعه فعالیت هاب نوآوری و آکادمی در گروه ملی انفورماتیک، گفت: در راستای جذب نیروی انسانی متخصص در شبکه بانکی با برگزاری بوت کمپ و دوره‌های کارورزی نیروی فنی جوان و تحصیل کرده را تربیت کرده و به کار خواهیم گرفت.
دکتر ماهیار با ابراز علاقه‌ بر همکاری دوجانبه در زمینه‌های مشترک، ادامه داد: این تفاهم‌نامه فرصتی مناسب برای گسترش همکاری‌ها است و همکاری با دانشگاه تربیت مدرس در رفع نیازهای شبکه بانکی بسیار راهگشا خواهد بود.
در ادامه این مراسم، دکتر”محمدمهدی سپهری” رئیس دانشگاه مهندسی صنایع و سیستم‌های دانشگاه تربیت مدرس نیز در سخنانی به معرفی این دانشگاه و ظرفیت‌های آن پرداخت و گفت: دانشگاه تربیت مدرس دارای 17 دانشکده با 10 هزار دانشجو است؛ در این دانشگاه 220 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 115 رشته در مقطع دکتری تخصصی تدریس می‌شود و بورسیه دانشجویان و بهره گیری از جوانان نخبه این دانشگاه می تواند علاوه بر جلوگیری از خروج نخبگان از کشور، زمینه اشتغال و نوآوری در ساختار ها را به همراه داشته باشد.
وی انعقاد این تفاهم نامه را زمینه ساز همکاری های مشترک برای تربیت نیروی متخصص دانست و اظهارامیدواری کرد که بتوان اقدامات مطلوبی را با قدرت بیشتر در ادامه مسیر همکاریهای قبلی رقم زد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  6  =  2