سومین دوره مسابقات ملی کدگشایی با همراهی داتین برگزار شد

داتین در برگزاری سومین دوره مسابقات ملی برنامه‌نویسی Decode Cup (کدگشایی) همراه دانشگاه خاتم شد تا دانشجویان سراسر کشور بتوانند در رویدادی یک‌روزه، دانش برنامه‌نویسی خود را محک بزنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی داتین،دهم خردادماه، 50 تیم دانشجویی از دانشگاه‌‌های مختلف کشور در دانشگاه خاتم گرد هم جمع شدند تا مهارت برنامه‌نویسی خود را در دو زبان پایتون و سی پلاس پلاس به چالش بکشند. داتین نیز با هدف ارتقای دانش و مهارت برنامه‌نویسی و شناخت و جذب افراد توانمند در این حوزه با این رویداد همراهی کرد.

شرکت‌کننده‌ها در سه مرحله به رقابت با یکدیگر پرداختند؛ مرحله نخست مربوط به مهندسی معکوس پیام‌های کدگذاری‌شده با روش‌های پیچیده بود. در مرحله دوم، الگوریتم‌های مشهور توسط شرکت‌کنندگان تجزیه‌وتحلیل و الگوریتم مورد نظر کشف شد. مرحله سوم هم مربوط به دی‌کدکردن برنامه‌های کدشده و یافتن رشته خروجی بود. درنهایت، شش تیم برتر در دو لیگ پایتون و سی پلاس پلاس معرفی شدند. به تیم‌‌های اول هر لیگ نیز ۵۰ میلیون تومان، تیم‌های دوم ۳۵ میلیون تومان و تیم‌های سوم ۱۵ میلیون تومان اهدا شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

9  ×    =  18