صورت‌های مالی شرکت ملی انفورماتیک تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی انفورماتیک برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1402 با حضور بیش از 99 درصد از سهامداران برگزار و گزارش عملکرد و صورت‌های مالی این شرکت به تصویب اعضای مجمع رسید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی انفورماتیک به ریاست دکتر” یکتا اشرفی ” معاون توسعه مدیریت و منابع بانک مرکزی و با حضور “مهران محرمیان” معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، اعضای هیات مدیره و نمایندگان بانک‌های ملی ایران، صادرات ایران و صنعت‌ومعدن به عنوان سهامداران عمده و سایر سهامداران برگزار شد.

در ابتدای مجمع “علیرضا ماهیار” مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک، شهادت آیت‌الله رئیسی و هیات همراه در سانحه سقوط بالگرد و همچنین درگذشت اسدلله امیراصلانی مدیرعامل اسبق بانک ملی و از بنیانگذاران شرکت ملی انفورماتیک را تسلیت گفت.

دکتر یکتا اشرفی به عنوان رئیس مجمع در سخنانی تاکید کرد: برگزاری به موقع و منظم مجامع شرکتهای گروه ملی انفورماتیک و انضباط ساختاری و سهامداری در گزارشگری مالی و عملکردی حاکی از زحمات مدیران گروه در سال گذشته است.

وی به برگزاری منظم جلسات کمیته‌های حاکمیت شرکتی شرکت ملی انفورماتیک اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری منظم جلسات نشان می‌دهد که این سه کمیته در شرکت ملی انفورماتیک قوام جدی گرفته و امیدواریم که در شرکت‌های زیر مجموعه گروه نیز همین روند طی شود.

در ادامه این جلسه، مدیرعامل گزارشی از اقدامات انجام شده در شرکت ملی انفورماتیک و سایر شرکتهای گروه طی سال گذشته ارائه کرد و سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت شد.

اعضای مجمع ضمن تصویب گزارش عملکرد و صورت‌های مالی دوره مالی منتهی به 29 اسفند 1402 از اعضای هیأت مدیره و کارکنان گروه بابت اقدامات انجام شده تقدیر کردند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

49  ⁄  7  =