عینک هوشمند Ray-Ban متا به قابلیت ارسال استوری اینستاگرام مجهز شد

همچنین این گجت اکنون از اپ مدیتیشن Calm و سرویس استریم موسیقی آمازون پشتیبانی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از دیجیاتو،اکنون بدون نیاز به گوشی و فقط از طریق عینک هوشمند Ray-Ban متا می‌توان به‎‌طور مستقیم در اینستاگرام استوری ارسال کرد. این ویژگی از جمله قابلیت‌های جدیدی است که غول فناوری برای عینک هوشمند خود ارائه کرده است و از جمله دیگر ویژگی‌های جدید آن می‌توان به پشتیبانی از Amazon Music و اپ مدیتیشن Calm اشاره کرد.طبق توضیحات متا، با وجود پشتیبانی از اینستاگرام، اکنون کاربران عینک هوشمند Ray-Ban می‌توانند با دستورات صوتی از آن بخواهند که قبل یا بعد از گرفتن یک عکس، آن را در شبکه اجتماعی منتشر کند.به‌عنوان مثال، بعد از گرفتن یک عکس می‌توان از دستور صوتی «هی متا، آخرین عکس من را در اینستاگرام به اشتراک بگذار» یا قبل از گرفتن عکس جدید از دستور «عکس را در اینستاگرام پست کن» استفاده کرد.

پشتیبانی عینک هوشمند متا از آمازون موزیک و Calm

متا همچنین با برنامه مدیتیشن Calm همکاری کرده است تا به کاربران اجازه دهد از طریق عینک خود به تمرینات تمرکز حواس دسترسی داشته باشند. Calm یک اشتراک سه ماهه رایگان نیز به کاربران عینک هوشمند ری-بن متا ارائه می‌دهد تا این ویژگی را آزمایش کنند.

علاوه بر این، عینک متا به قابلیت پخش موسیقی از طریق Amazon Music نیز مجهز شده است. با گفتن «هی متا، Amazon Music را پخش کن»، این عینک می‌تواند پلی‌لیست‌های توصیه شده‌ای را برای کاربران پخش کند. از طریق کنترل‌های لمسی یا صوتی همچنین می‌توان برای تنظیم صدا و متوقف‌کردن پخش استفاده کرد تا نیازی به بیرون آوردن گوشی وجود نداشته باشد. Ray-Ban متا همچنین از اسپاتیفای نیز پشتیبانی می‌کند و ماه گذشته پشتیبانی از اپل موزیک نیز به آن اضافه شده بود.

متا می‌گوید که این ویژگی‌های جدید «به تدریج» در دسترس قرار خواهند گرفت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  60  =  70