پرداخت الکترونیک سپهر میزبان کارجویان در نمایشگاه کار و اشتغال

دومین نمایشگاه کار و اشتغال در حوزه «فناوری اطلاعات و ارتباطات» به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و با همکاری بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سپهر،شرکت دانش بنیان پرداخت الکترونیک سپهر با بیش از 16 سال حضور فعال در صنعت پرداخت کشور، به تدریج با همسو شدن با آخرین تغییرات و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از نیروهای توانمند انسانی، یکی از تاثیرگذارترین شرکت های این صنعت در کشور است.

این شرکت با حدود 860 نیروی کار در زمینه ارائه، تامین و پشتیبانی انواع ابزارهای پرداخت الکترونیکی، تجهیزات وابسته و کمکی، تعمیرات تخصصی تجهیزات سخت افزاری، توزیع و پشتیبانی بروزترین دستگاه های کارتخوان های هوشمند و ارائه خدمات نرم افزاری و طراحی سیستم های الکترونیکی و دیجیتالی، طراحی و تولید اپلیکیشن پرداخت موبایلی در صنعت پرداخت کشور مشغول به فعالیت است.

شرکت دانش بنیان پرداخت الکترونیک سپهر با شعار “سپهری شو” و با هدف معرفی فرهنگ سازمانی و پیشبرد اهداف برند کارفرمایی خود در دومین نمایشگاه کار و اشتغال با رویکرد ارتباط مستقیم کارجو با کارفرما، ارتقای برند کارفرمایی و تسهیل ارتباط جذب و استخدام، حضور پیدا خواهد کرد.

گفتنی است این نمایشگاه در تاریخ 8 و 9 خرداد 1403 از ساعت 9 الی 16 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  +  1  =