قیمت دلار امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار آماده عقب‌نشینی شد؟

​قیمت دلار امروز با کاهش ۵۰۰ تومانی به کف کریدور ششم برگشت. روند نزولی قیمت دلار حاصل ارزپاشی سیاست‌گذار در هفته‌های گذشته و خبردرمانی است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت دلار در شروع هفته پایانی اردیبهشت با کاهش ۵۰۰ تومانی به کف کریدور ششم برگشت و در کف کانال نخست جا خوش کرد.

دلار در کف کریدور ششم سرگردان شد

سرگیجه قیمت این اسکناس در کانال‌های ابتدایی کریدور ششم این منطقه را به محدوده معاملاتی دلار در سال ۱۴۰۳ تبدیل کرده است. معامله‌گران، افت پلکانی قیمت دلار را حاصل ارزپاشی سیاست‌گذار و بهره گرفتن از اخبار سیاسی و مهار تقاضا می‌دانند.

قیمت تتر در کف کانال ۶۱ هزار تومانی قرار گرفت

قیمت درهم امروز با کاهش۱۰۰ تومانی با رقم ۱۶ هزار و ۵۲۰ تومانی در حال معامله است. تتر با افت ۱۵۰ تومانی با رقم ۶۱ هزار و ۱۵۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۳۰۰ تومانی روی رقم ۷۶ هزار و ۵۳۰ تومانی ایستاده و یورو نیز با رقم  ۶۵ هزار ۸۵۰ تومانی در حال معامله است و نسبت به آخرین معامله هفته گذشته افت ۳۱۰ تومانی پیدا کرده است.

قیمت دلار حواله رشد کرد

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز با رشد ۱۰۰ تومانی بازگشایی شدند. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۸۷۹ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۹۰۴ تومان عرضه شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

98  −  89  =