باسابقه‌ترین شرکت فناوری اطلاعات بانکی کشور به کدام سمت می‌رود؟

شرکت ناواکو به‌عنوان قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین شرکت فناوری اطلاعات بانکی کشور امسال وارد چهل و هشتمین سال فعالیت خود شد و به همین مناسبت معاون فناوری بانک مسکن و مدیرعامل ناواکو طی پیامی ضمن تقدیر از زحمات تمام کسانی که طی این حدود نیم‌قرن فعالیت در بقا و رشد این شرکت سهم داشته‌اند، اولویت‌ها و رویکردهای اصلی ناواکو را تشریح کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط‌عمومی ناواکو در بخشی از پیام مشترک رسول لطفی معاون فناوری اطلاعات بانک مسکن و حمید کردبچه مدیرعامل ناواکو آمده است: «مرور آنچه از سال ۱۳۵۵ تا ۱۳۸۷ و سپس از آن به بعد در این مجموعه بزرگ حاصل آمده به‌روشنی گویای آن است که ناواکو با همه فراز و نشیب‌ها توانسته است تعهد و پایبندی خود را به اهداف نخستین و رویکردهای دورهای حفظ کند و رویکردهای متعالی‌اش را ادامه دهد.

چنین کارنامه‌ای به ما اجازه می‌دهد اکنون در سالگرد تأسیس شرکت ناواکو، دستاوردهای این شرکت در طول سالیان فعالیتش را مرور کنیم؛  از بیست و چهارم فروردین‌ماه سال ۱۳۵۵ که روز آغاز به کار ناواکو است و از سال ۱۳۸۷ با ورود به حوزه پرچالش و رقابتی فناوری اطلاعات، نه‌تنها بر دامنه فعالیت‌های خود افزوده بلکه توانسته است نقشی کلیدی در پیشبرد اهداف صنعت فناوری اطلاعات کشور و به‌خصوص بانک مسکن ایفا کند».

در بخش دیگری از این پیام آمده است: «ناواکو مانند هر مجموعه زنده و پویا در مسیر فعالیتش با فرازوفرودهایی مواجه بوده و ما اکنون به‌عنوان میراث‌بران این تجارب گران‌بها با تحلیل علل و دلائل فرودهای گذشته، پرچم علم و فناوری را با جذب نخبگان کشور در حوزه‌های مختلف از جمله هوش مصنوعی، علوم داده و تحول دیجیتال به اهتزاز آورده‌ایم و با تغییر سیاست‌ها، ساختار شرکت، تصمیمات هوشمندانه و واقع‌بینانه در کوتاه‌مدتی باورنکردنی موفقیت‌های بزرگی حاصل کنیم.

این موفقیت‌ها حاصل تلاش بی‌وقفه تیمی از متخصصان متعهد و نوآور است که با پشتکار، دانش و خلاقیت، ناواکو را به‌عنوان یکی از پیشتازان عرصه فناوری اطلاعات مطرح کرده‌اند. در این روز به‌یادماندنی، همگی به تعهد استمرار در مسیر تعالی و نوآوری مجدداً تأکید می‌کنیم و امیدواریم که سال‌های پیشرو، شاهد موفقیت‌های بیشتری برای ناواکو و تمام ذی‌نفعان آن باشیم.

در این مسیر همچنین بایسته و شایسته است مراتب احترام و سپاس فراوان خود را نسبت ساختار مدیریتی نوین گرای بانک مسکن، همه کسانی که همراه و حامی ما بوده‌اند، به‌ویژه مشتریان وفادار، همکاران پرتلاش و ارزشمندمان که بدون حمایت و اعتماد آنها، دستیابی به این موفقیت‌ها امکان‌پذیر نبود، ابراز داریم».

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

64  −    =  58