برگزاری چهار معارفه جدید در بانک ملی ایران

مراسم معارفه عباس پیروزی معاون اعتباری بانک ملی ایران،فرشاد شهید زاده نائینی سرپرست مدیریت امور حوزه مدیریت و روابط عمومی، حسین قاسمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و تحول و سید عبدالله رضوی مشاور و سرپرست مرکز مطالعات اقتصادی و بانکداری اسلامی با حضور دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک، اعضای هیات مدیره و هیات عامل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر ابوالفضل نجارزاده در این مراسم با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و با تقدیر از خدمات رضا رفیعا که پیش از این مسئولیت مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی را بر عهده داشت،گفت: تنوع انتصابات و تغییرات در بخش مدیریتی، بخشی از رویکردی است که در هر سازمانی موجب تحول و استفاده از نیروها و ایده های جدید در مسیر پیشبرد اهداف می شود.

دکتر نجارزاده ضمن تقدیر از مدیرانی که پیش از این سمت های مربوطه را بر عهده داشتند،تاکید کرد:همه این انتصابات با توجه به توانمندی های افراد،سوابق و تجربیات آنها انجام شده است و امید می رود که این عزیزان با استفاده از تجربیات مدیرانی که پیش از این در این عرصه مشغول خدمت رسانی بوده اند،پر توان در راستای وظایف محوله اقدام کنند.

دکتر نجارزاده بیان کرد: یکی از دغدغه های مهم در بانک ملی ایران ایجاد تحول دیجیتال و فناوری است که باید با همدلی و همکاری تنگاتنگ بخش های مربوطه به نتیجه برسد.

در ادامه این مراسم عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک ،اعضای هیات مدیره و هیات عامل ضمن تقدیر از خدمات مدیران پیشین برای مدیران جدید در این سمت ها آرزوی موفقیت کردند.

همچنین عباس پیروزی معاون اعتباری بانک ملی ایران،فرشاد شهید زاده نائینی سرپرست مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی ،حسین قاسمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و تحول و سید عبدالله رضوی مشاور و سرپرست مرکز مطالعات اقتصادی و بانکداری اسلامی نیز در این مراسم طی سخنانی با تشریح برنامه های خود در بخش های مربوطه از حسن اعتماد مدیر عامل و اعضای هیات مدیره تقدیر و تشکر کردند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

36  ⁄    =  4