مجامع شرکت‌های خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش و داده ورزی فرادیس البرز برگزار شد

مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت‌های خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش و داده‌ورزی فرادیس البرز برای دوره مالی منتهی به 30 آذرماه 1402 با حضور اعضای مجمع و به ریاست دکترعلیرضا ماهیار مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک برگزار و صورت‌های مالی آنها به تایید رسید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، دکتر علیرضا ماهیار در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش در سخنانی تصریح کرد: این شرکت می‌تواند به نگین ارزنده و هاب نوآوری گروه ملی انفورماتیک تبدیل شود و امیدواریم این موضوع با تغییر نام این شرکت و برندینگ آن  بر اساس برنامه راهبردی تهیه شده به سرانجام برسد.

وی با بیان اینکه شرکت فرادیس گستر کیش میزبان هاب هوش مصنوعی گروه ملی انفورماتیک خواهد بود، اظهار داشت: درآمدزایی شرکت با تبدیل شدن به هاب هوش مصنوعی گروه ملی انفورماتیک و امضای قرارداد با بانک‌های مختلف می‌تواند ده‌ها برابر ارقام کنونی شود.

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک همچنین بر ضرورت افزایش سرمایه این شرکت تاکید کرد و خواستار تشکیل کمیته‌های حسابرسی، مدیریت ریسک و انتصابات درون این شرکت بر مبنای مقررات حاکمیت شرکتی ظرف 10 روز آینده شد.

اعضای مجمع در نهایت صورت‌های مالی منتهی به سی‌ام آذرماه 1402 این شرکت را تایید و بازرس قانونی، حسابرس مستقل و روزنامه کثیرالانتشار آن را هم انتخاب کردند.

دکتر ماهیار همچنین در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز نیز گفت: با توجه به موقعیت موفق گذشته این شرکت باید اقداماتی انجام شود تا بار دیگر بتواند این موفقیت‌ها را تکرار کند.

وی خواستار ورود جدی شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز به حوزه‌های جدید از جمله اینترنت اشیا، تلکام، خدمات شهری و نوآوری در حمل‌و نقل با محوریت پرداخت شد.

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک همچنین خاطرنشان کرد که بدنبال اقداماتی هستیم که بتوانیم ظرف 2 سال آینده با ارزشگذاری مناسب، شرکت فرادیس البرز را در بازار سرمایه عرضه اولیه کنیم.

اعضای مجمع در نهایت صورت‌های مالی منتهی به سی‌ام آذرماه 1402 این شرکت را تایید و بازرس قانونی، حسابرس مستقل ، روزنامه کثیرالانتشار و اعضای حقوقی هیات مدیره آن را هم انتخاب کردند.

عبدالرضا شاکری مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نیز در این مجامع در سخنانی اظهار داشت: براساس سیاست‌های جدید گروه ملی انفورماتیک، تغییر ساختار خواهیم داشت و ترکیب سهامداری تغییر خواهد کرد ضمن اینکه محوریت توسعه سامانه های حاکمیتی در شرکت خدمات راهبرد جدید ما خواهد بود.

وی درباره فعالیت شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش نیز گفت: با تغییر ماموریت بدنبال تبدیل آن به هاب نوآوری گروه ملی انفورماتیک هستیم و با مشارکت تمامی شرکت ها نقش مهمی در اکوسیستم نوآوری و حاکمیت کشور خواهیم داشت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  19  =  24