سامانه UMS ایران‌کیش رونمایی شد

مرتضی ترک تبریزی رئیس هیئت مدیره بانک تجارت:

این سامانه، مدیریت بهتر روی پایانه ها و ارائه سرویس مطلوبتر به پذیرندگان را عملیاتی کرد

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی ایران کیش،صبح امروز سامانه (UMS (utms شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش ویژه دستگاه های اندروید با حضور مرتضی ترک تبریزی رئیس هیئت مدیره بانک تجارت، حسام مقصودلو عضو هیئت مدیره هلدینگ تفتا، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و قائم مقام ایران کیش به همراه معاونین و مدیران ارشد این شرکت رونمایی شد.

در آغاز این مراسم مهدی خادمی معاون عملیات و راهبری ایران‌کیش درمراسم رونمایی این سامانه با بر شمردن برخی از ویژگی های UMS این شرکت به مواردی مانند مشاهده تعداد دستگاه های آنلاین و آفلاین، موقعیت جغرافیایی دستگاه ها، مدیریت اپلیکیشن ها و نرم افزارها، نمایش تمامی مشخصات دستگاه مانند میزان RAM   ROM ، باطری ، ورژن os ،IMEI، تعریف سریال و دسته بندی آن، مشاهده نرم افزارهای نصب شده برروی دستگاه به تفکیک نرم افزارهای اولیه و دانلود شده از APP MARKET ، مشاهده جابه جایی مکانی دستگاه، کنترل موقعیت مکانی که دستگاه درآن امکان تراکنش دارد، ارسال پیام به دستگاه ها به تفکیک گروه و امکانات جامع این سامانه اشاره کرد.

وی خاطر نشان ساخت: در  UMS ویژه ایران کیش علاوه بر ارتقا خودکار نسخه ها روی دستگاه POS ، مجموعه ای از اپلیکیشن‌ها نیز بر این دستگاه قرارمی گیرد که از این طریق امکان مدیریت پیکربندی و ساختاری دستگاه نیز میسر میشود. از طریق نسخه UMS کاربر با یک کنسول متمرکز روبه رو خواهد بود که میتوان فرایندها، قواعد و برنامه های متفاوت و متعددی را انجام دهد.

در سامانه مدیریتی جدید می توان نگرش کاملی نسبت به وضعیت کلان جامعه کاربری ایجاد کرد و آمار مناسبی از دستگاه ها شامل مدل، مفقودی، میزان تراکنش و حتی دستگاههای غیرمتصل فراهم نمود، به طوریکه تقریبا بخش قابل توجهی از فعالیت های یک پشتیبان حضوری روی دستگاه POS به تنهایی توسط سامانه UMS قابل انجام خواهد بود. به عبارتی نسخه UMS ایران‌کیش وظیفه مدیریت POS  در همه ابعاد را داشته و به عنوان سامانه با اولویت در این شرکت توسعه یافته است.

در ادامه این مراسم این سامانه به صورت عملیاتی مشاهده و آزمون شد.

*تکنولوژی در خدمت کسب و کار است

مرتضی ترک تبریزی رئیس هیئت مدیره بانک تجارت پیرامون این رونمائی گفت: تمامی سامانه هایی که اختیار کنترل متمرکز به ایران‌کیش میدهند باعث توانمندی بهتردرمدیریت روی پایانه ها شده که از آن طریق ارائه سرویس بهتری به پذیرنده ها را منجر خواهد شد. خوشبختانه تیم ایران‌کیش هم علاقه مندی و هم مهارت لازم دراین حوزه را دارد. اما همه این ابزارها و تکنولوژی برای آن است تا کسب و کار ایران کیش کسب و کار بهتری شود.

وی افزود: با توجه به هزینه ها ی بالایی که در حوزه PSP وجود دارد، ما باید بتوانیم اقدامات خلاقانه ای از این دست انجام دهیم. اما ضرورت این کار، تنوع کسب و کاری است. دنیای PSP و دنیای پرداخت به شدت پیچیده شده است، به ویژه در کشور ما که ابزارها و روش کار به شدت گران است. به همین دلیل کسب و کارها باید به به سرعت گسترده شوند و سرویس های بهتری به مشتری بدهیم و آن ها را به خود علاقه مند کنیم. ما باید کاری کنیم تا سرویس های ما از باقی PSP ها متمایز باشد.

ترک تبریزی با تاکید براینکه کاری که امروز در این سامانه انجام شده است برای ارائه سرویس های بهتر به مشتریان و پذیرندگان و کسب کارهاست گفت: باز هم می گویم تمام این فناوری باید در راستای کسب و کار باشد. کسب و کار ما باید رشد و نمو پیدا کند.

وی در پاسخ به این سوال که این سامانه تا چه میزان به عنوان یک مزیت در شرکت پرداخت به شمار میاید اظهار داشت: در رونمایی که امروز داشتیم مشخص شد که در کمتر شرکت پرداختی این سامانه وجود دارد، اما این موضوع در آینده متفاوت خواهد بود و ما از هم اکنون باید کنترل و نظارت خود را بیشتر کنیم تا بهترین سرویس های خود را در اسرع وقت به پذیرنده ها ارائه دهیم.

 

*سامانه ای حیاتی برای اندروید پوزها

حسام مقصود لو عضو هیئت مدیره هلدینگ فناوری بانک تجارت( تفتا ) نیز درباره این سامانه گفت: با توجه به فراگیر شدن روند استفاده از “اندروید پوز” در واحدهای صنفی کشور و افزایش تنوع سرویس هایی که این دستگاه ها نسبت به حالت عادی و پوزهای سنتی دارد این پلتفرم به ما کمک می کند تا ما ناوگان خود را بهتر مدیریت کنیم، کیفیت سرویس بهتری در واحدهای صنفی ارائه داده و بتوانیم خدمات مختلف را بصورت متمرکز داشته باشیم که فقط به خدمات پرداخت منتهی نشوند، بلکه خدمات وام دهی خرد، خدمات اعتباری، خدمات صندوق فروشگاهی، خدمات مالیاتی و …. را در یک جا جمع کنیم و بتوانیم اپلیکیشن های مختلفی را روی دستگاه پایانه اندرویدی داشته باشیم و سرویس خیلی خوبی هم به پذیرنده و هم مردم ارائه بدهیم.

وی افزود: این سامانه باید هرچه سریعتر فراگیر شود، میبایست اندروید پوزها به تمام فروشگاه ها رفته و این مهاجرت سریعتر اتفاق بیافتد. امیدواریم همه ناوگان ما متصل به این پلتفرم بشود و با کمک این ابزار فعالیت کنیم . قطعا این سامانه ابزاربسیار خوبی برای PSP است  تا بتواند به پذیرنده ها سرویس خوبی ارائه دهد. در کوتاه مدت باید ازاین سامانه نهایت استفاده را برده و جایگاه خود را با کمک آن ارتقا دهیم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

90  ⁄    =  9