مراسم سی‌وسومین سالگرد تاسیس شرکت ملی انفورماتیک برگزار شد

مراسم سی‌وسومین سالگرد تاسیس شرکت ملی انفورماتیک با حضور دکتر «محمدرضا فرزین» رییس کل، اعضای هیات عامل و مدیران بانک مرکزی و همچنین مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌های گروه ملی انفورماتیک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، مراسم سی‌وسومین سالگرد تاسیس شرکت ملی انفورماتیک با گرامیداشت یاد بنیانگذاران شرکت ملی انفورماتیک، مرحوم دکتر نوربخش رییس کل فقید بانک مرکزی و آقای دکتر الهی و سایر کسانی که در این راه پیش قدم بودند، برگزار شد.

در ابتدای این مراسم ، دکتر «علیرضا ماهیار» مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک با اشاره به ماموریت‌های جدید محول شده به گروه ملی انفورماتیک براساس قانون جدید بانک مرکزی، گفت: در حال حاضر بدنبال بازبینی راهبردهای گروه ملی انفورماتیک براساس ماموریت‌های تازه خود و همین‌طور چابک‌سازی شرکت‌های زیرمجموعه هستیم. وی تصریح کرد که بعد از اجرایی شدن استراتژی جدید شرکت ملی انفورماتیک، رصد و پایش شرکت‌های زیرمجموعه مستمر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در بخش دیگری از سخنان خود به رویدادهای اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: ما بدنبال استفاده از تجارب کارشناسان، اساتید دانشگاهی، نخبگان و همزمان جوان‌گرایی و چابک‌سازی شرکت‌های زیرمجموعه هستیم و برای جذب دانشجویان و افراد نخبه، قصد داریم آکادمی و هاب نوآوری شرکت ملی انفورماتیک را در دانشگاه‌های مختلف راه‌اندازی کنیم و در این مدت نیز بیش از هزار رزومه دریافت کرده‌ایم.

در ادامه دکتر «عباس معمارنژاد» رییس هیات مدیره شرکت ملی انفورماتیک نیز در این مراسم با اشاره به پیشرو بودن گروه ملی انفورماتیک در کربانکینگ، اظهار داشت: امروزه گروه ملی انفورماتیک در استفاده از فناوری‌های نوین به ویژه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برنامه‌ریزی ویژه‌ای دارد. وی اظهار داشت: شرکت ملی انفورماتیک سی‌وسه سال پیش به دلیل نیازی که گذشتگان احساس کردند ایجاد شد و امیدواریم بعد از تجربه این سال‌ها و استفاده از نوآوری‌ها، تاب‌آوری را افزایش دهیم.

در ادامه این مراسم نیز از سامانه «نیرا» در حضور رییس کل بانک مرکزی رونمایی شد. این سامانه داشبورد مدیریتی امور شرکت های گروه ملی انفورماتیک است که داده‌های چهار سال اخیر در آن تجمیع شده است. این سامانه امکان دسترسی به گزارش‌های مدیریتی و عملکردی شرکت‌های زیرمجموعه شرکت ملی انفورماتیک را فراهم می‌کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

49  +    =  58