دیدار سرپرست بانک دی و مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک

سرپرست و رئیس هیات مدیره بانک دی و مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک بر لزوم توسعه همکاری‌های مشترک تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط شرکت ملی انفورماتیک، “علیرضا ماهیار” مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک با اشاره به ارائه خدمات به بانک‌های سهامدار، اظهارداشت: البته این شرکت تلاش دارد تا در حوزه ارائه خدمات فناوری کمک حال تمامی بانک‌ها باشد.
وی با بیان اینکه، گروه ملی انفورماتیک آماده همکاری با بانک دی در زمینه زیرساخت های بانکی موجود است، تصریح کرد: بانک دی متعلق به خانواده شهداست و ارائه خدمات به این عزیزان دارای برکات معنوی است و بر همین اساس امکانات سامانه ای، سیستمی و … این گروه می تواند از طریق بانک دی در اختیار این قشر معزز قرار گیرد.
وی با اشاره به برنامه راه اندازی آکادمی و طرح های نوآورانه گوه ملی انفورماتیک، ادامه داد: بانک دی می تواند در این زمینه ها نیز با این گروه همراه باشد.
ماهیار، زیرساخت های بانک دی در حوزه فناوری اطلاعات را مطلوب خواند و اظهار امیدواری کرد سطح همکاری های دوجانبه، ارتقا یابد.

وی افزود: خدمات تازه ای در شرکت ملی انفورماتیک در حال تعریف شدن است که با رونمایی از آنها، بانک دی نیز می تواند امکانات جدیدی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
در ادامه این نشست، “علیرضا قیطاسی” سرپرست و رئیس هیات مدیره بانک با بیان این که امکان تامین همه خدمات مورد نیاز گروه ملی انفورماتیک در بخش های ریالی و ارزی از طریق این بانک وجود دارد، گفت: بانکداری جامع و شرکتی بانک دی، پیشرفته ترین خدمات را به مشتریان ارائه می کند.
وی با تاکید بر لزوم تشکیل یک کارگروه مشترک به منظور همکاری بانک دی و شرکت‌های زیرمجموعه ملی انفورماتیک از جمله تامین آتیه کارکنان گروه، اظهار امیدواری کرد که با توسعه همکاری های دو جانبه، فصل تازه ای در نحوه تعامل میان دو نهاد شکل بگیرد.
قیطاسی در این دیدار که با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت ملی انفورماتیک و بانک دی برگزار شد، با بیان این که اکنون خدمات غیرحضوری بانک دی در سطح مطلوبی قرار داد، گفت: بخش عمده سهام این بانک متعلق به خانواده معظم شهدا و ایثارگران است و از این رو خدمات رسانی هر چه بهتر به این عزیزان، با اجر معنوی همراه است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

75  ⁄  25  =