تعرفه جدید بسته‌های اینترنت ایرانسل و همراه اول+ جدول

دو اپراتور ایرانسل و همراه اول لیست جدید قیمت بسته‌های اینترنتی را منتشر کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از دانشجو، پس از اعلام سازمان رگولاتوری مبنی بر اعلام لیست بسته‌های جدید و بلند مدت و همچنین جدول مقایسه قیمت قبل و بعد بروزرسانی بسته‌های برای اطلاع عموم مردم، دو اپراتور همراه اول و ایرانسل لیست بسته‌های جدید را به شرح زیر اعلام کرده‌اند:

اپراتور ایرانسل در اطلاعیه خود آورده است: فرایند اصلاح قیمت بسته‌های اینترنت همراه، با اعمال افزایش قیمت ۳۴ درصدی روی تمام بسته‌ها، از شب گذشته آغاز شده و هم‌اکنون در حال انجام است.

این فرایند، برای برخی بسته‌ها کامل شده و برای برخی دیگر، همچنان ادامه دارد. طی ۲۴ ساعت آینده، بسته‌های قبلی اینترنت همراه، با لحاظ افزایش قیمت ۳۴ درصدی و بدون تغییر در حجم یا مدت زمان، در کانال‌های مختلف مانند وب‌سایت، سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، کد‌های دستوری و…، مجدداً در دسترس قرار خواهند گرفت.

جدول مقایسه‌ای قیمت قبل و بعد از اصلاح قیمت‌ها را به شرح ذیل است:

اپراتور همراه اول نیز در اطلاعیه اصلاحقیمت‌های خود را به مشترکین اعلام کرده است، در این اطلاعیه آمده است: اصلاح قیمت هرچند با افزایش حداکثر ۳۴ درصدی، پس از شش سال ثبات تعرفه و با موافقت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و اخذ تعهدات در خصوص سرمایه‌گذاری و افزایش کیفیت شاخص‌های ارتباطی صورت گرفته است.

همراه اول در این اطلاعیه با اشاره به ثبات قیمت بسته‌های اینترنت همراه در شش سال گذشته، به بروز مشکلات جدی در صورت عدم اصلاح قیمت بسته‌های اینترنتی اشاره و تصریح کرده است که علی‌رغم فشار قابل‌توجه بار تورمی ایجاده شده در چند سال گذشته، همراه اول، تمام توان و ظرفیت خود را برای نگهداری و ارتقاء شبکه ارتباطی به کار بسته، اما بی‌تردید، ثابت ماندن بیش از این قیمت بسته‌های اینترنت همراه، می‌توانست، به رکود صنعت ارتباطات و افت قابل‌توجه کیفیت شبکه ارتباطی بینجامد.

جدول مقایسه‌ای قیمت قبل و بعد از اصلاح قیمت‌ها را به شرح ذیل است:

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

9  +  1  =