میزبانی شرکت خدمات انفورماتیک از دانشجویان در نمایشگاه کار «صدرا»

شرکت خدمات انفورماتیک به نمایندگی از گروه ملی انفورماتیک در رویداد کاریابی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تحت عنوان «نمایشگاه صدرا (صنعت، دانشگاه، راه اشتغال)» حضور خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک این رویداد از تاریخ سوم تا پنجم دی‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز اسناد علمی دکتر حبیبی دانشگاه علوم تحقیقات با مشارکت بیش از ۵۰ شرکت فعال در صنعت، دانشجویان و دانش‌آموختگان جویای کار برگزار می شود.

نمایندگان معاونت ها و مدیریت های مختلف شرکت در طی این رویداد حضور خواهند داشت تا علاوه بر زمینه‌سازی برای جذب نیروهای نخبه و پاسخگویی به سوالات کارجویان، گام تاثیرگذاری در راستای ارتقای برند کارفرمایی بردارند.

همچنین مسابقه برنامه نویسی با نام «CODE-BALL CUP» به عنوان یکی از بخش‌های جذاب و پرطرفدار همراه با اعطای جوایز به نفرات برتر از جمله برنامه های این رویداد سه روزه خواهد بود.

هدف اصلی رویداد صدرا، معرفی دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه به بخش صنعت با تعیین نیازهای قبلی صنایع و همچنین همکاری در حوزه‌های تحقیق، توسعه، سرمایه‌گذاری و خدمات تخصصی بین دانشگاه و صنعت عنوان شده است.

در این رویداد، با برپایی ‌غرفه‌های نمایشگاهی و ارائه محصولات و خدمات از سوی صنعت و دانشگاه، فرصت تبادل تجربه و شنیدن تجربه‌ها و شناخت فرصت‌های پایدار اشتغال و کسب و کار ایجاد خواهد شد.

براساس این گزارش، دانشجویان و صاحبان کسب و کار می‌توانند از طریق سایت این رویداد به نشانی https://sadrakar.srbiau.ac.ir (https://sadrakar.srbiau.ac.ir/) اقدام به ثبت نام نمایند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  49  =  54