پیش بینی هواشناسی از عصر بارانی پنج شنبه در تهران

کارشناس سازمان هواشناسی پیش بینی کرد که تهران از بعدازظهر فردا چهارشنبه نیمه ابری همراه با گاهی وزش باد و بعد از ظهر پنجشنبه ابری است و افزایش باد و احتمال رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از تسینم، امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی و آب‌وهوای امروز سه‌شنبه 14 آذرماه را تشریح کرد و گفت: امروز و فردا در شهرهای صنعتی انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا ادامه خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی ادامه داد: اواخر وقت امروز با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر، بارش پراکنده باران در استان‌های ساحلی و بخش‌هایی از استان اردبیل همراه با کاهش نسبی دما رخ می‌دهد.

وی در ادامه افزود: فردا علاوه بر این‌ مناطق در بخش‌هایی از شمال غرب و غرب و پنجشنبه در ارتفاعات دامنه‌های البرز مرکزی، شمال غرب سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور افرایش ابر ،گاهی رگبار و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه برای جمعه از تداوم بارش باران در سواحل دریای خزر و مناطقی از استان‌های اردبیل و خراسان شمالی خبر داد و گفت: شنبه مجددا برای شمال غرب، غرب و سواحل غربی دریای خزر بارش باران و وزش باد پیش‌بینی شده است.

کارشناس هواشناسی تاکید کرد که از بعدازظهر امروز و فردا دریای خزر مواج و متلاطم می‌شود.

نقشینه آسمان تهران را برای امروز و فردا صاف و غبار آلود دانست و گفت: تهران از بعدازظهر فردا نیمه ابری همراه با گاهی وزش باد است.

وی افزود: بعد از ظهر پنجشنبه تهران ابری است و افزایش باد و احتمال رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی گفت: بیشینه دمای تهران امروز به 18 درجه می‌رسد، چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه 16 و شنبه 14 درجه خواهد شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  2  =  4