اولین اپلیکیشن پرداخت مبتنی بر هوش مصنوعی در موسسه ملل عملیاتی شد

موسسه اعتباری ملل، اولین اپلیکیشن پرداخت مبتنی بر هوش مصنوعی در ایران را طراحی و برای استفاده به مشتریان و مردم عزیز کشور ارایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی موسسه ملل، مدیر عامل موسسه اعتباری ملل، با اشاره به اینکه نصب نرم‌افزار فام، می تواند امکانات ارزشمندی را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد، یادآور شد: نرم افزار فام، با ارایه فرامین صوتی و با استفاده از هوش مصنوعی و درک آنها در انجام صحیح و سریع تراکنش، می تواند خدمتی جدید به هم میهنان عزیز باشد.

جوادی با تاکید بر اینکه تسهیل و آسان سازی امور روزانه مشتریان، از جمله برنامه های مدون این موسسه است، گفت: سامانه استعلام های دولتی، یکی دیگر از محصولات فام است که قابلیت ارتباط با سرویس دهنده های مختلف، از جمله شبکه دولت، سازمان نظام وظیفه، اسناد و املاک کشور، تبادل احکام قضایی، سازمان ثبت احوال، سازمان های صنفی کشور، سرویس دهنده های بانک مرکزی، استعلام چک برگشتی، استعلام ضمانت نامه های بانکی، وزارت امور اقتصادی و دارایی و غیره را داراست.

سامانه مبارزه با پولشویی از ویژگی های فام است

مدیر عامل موسسه اعتباری ملل، با اشاره به اینکه، پولشویی، دارای تبعات بسیار منفی نظیر فساد و ارتشا در حوزه های مختلف اقتصادی است، گفت: با توجه به اهمیت موضوع، یکی از ویژگیهای فام، سامانه مبارزه با پولشویی است تا بتوانیم گامی در جهت حذف پولشویی برداریم؛ چراکه پدیده شوم پولشویی، سبب شده است تا کل دنیا، در جهت شناسایی و جلوگیری، تدابیری را اتخاذ کنند.

 جوادی در پایان گفت: هدف و نیت دست اندرکاران موسسه اعتباری ملل، فراهم کردن زمینه های خدمتی نو، برای مردم عزیز کشورمان است. به همین منظور، خدمات دیگری نظیر سامانه متمرکز اداری فام، سامانه پرداخت یاری، سامانه دیتامیت، سامانه سوییچ پرداخت، از دیگر مزیت های فام است که امیدواریم، بتوانیم روز به روز، زمینه های رضایتمندی مشتریان عزیز را فراهم کنیم.

گفتنی است، در نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، اپلیکیشن فام برای شرکت کنندگان معرفی شد که با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان همراه بود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  5  =  1