پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن، اولویت‌ بانک ملی است

عضو هیات عامل و معاون اعتباری بانک ملی ایران بر پرداخت به موقع تسهیلات نهضت ملی مسکن، در سفر به استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،نصرت اله شهبازی عضو هیات عامل و معاون اعتباری بانک ملی ایران در سفر به استان سیستان و بلوچستان با محمد کرمی، استاندار این استان دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست که با حضور عباسعلی کیخوایی رییس اداره امور شعب سیستان و بلوچستان برگزار شد، شرایط و روند اعطای تسهیلات به طرح نهضت ملی مسکن در این استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شهبازی در این دیدار گفت: پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن از اولویت‌های نخست بانک ملی ایران است.

 وی افزود:بانک ملی ایران آماده است تا با هدف کمک به تحقق اهداف دولت در راستای ساخت مسکن و رفاه حال مردم، تسهیلات مورد نظر را به موقع و در اسرع وقت پرداخت کند.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از همراهی و عملکرد بانک ملی ایران در این استان، بر تسریع هر چه بیشتر روند اعطای تسهیلات حمایتی به ویژه تسهیلات نهضت ملی مسکن، تاکید کرد.

عضو هیات عامل و معاون اعتباری بانک ملی ایران در این سفر همچنین در «نشست هم اندیشی و بررسی مسایل و موانع موجود در بخش نهضت ملی مسکن استان سیستان و بلوچستان» حضور یافت.

در این نشست که با حضور مدیران استانی از دستگاه های مختلف برگزار شد، شرایط اجرایی نهضت ملی مسکن جهت هماهنگی میان این دستگاه ها در استان سیستان و بلوچستان، مورد بررسی قرار گرفت.

معاون اعتباری بانک ملی ایران در این نشست نیز بر آمادگی این بانک جهت اعطای تسهیلات مربوط به نهضت ملی مسکن و سرعت بخشی به ساخت مسکن در این استان،تاکید کرد.

گفتنی است نصرت اله شهبازی در سفر به استان سیستان و بلوچستان با مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای این استان نیز به منظور گسترش همکاری ها و تعاملات، دیدار و گفت و گو کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

63  ⁄    =  7