حضور اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک ملی در ایران متافو

اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک ملی ایران با حضور در بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو در تهران، از غرفه بانک ملی ایران و دیگر شرکت های دانش بنیان و صنایع خلاق حاضر در نمایشگاه بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، صمد عزیزنژاد عضو هیات مدیره و علیرضا گچ پز زاده، عضو هیات عامل و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران در راستای توسعه و گسترش همکاری ‌های دو جانبه و ایجاد تعامل بیشتر و موثرتر از شرکت های حاضر در این نمایشگاه، بازدید و با تعدادی از مدیران صنعت فولاد دیدار و گفت و گو کردند.

عزیزنژاد عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با حضور در غرفه بانک در این نمایشگاه با بیان این که بانک ملی ایران در شبکه بانکی از امکانات و توانمندی های منحصر به فردی برخوردار است، اظهار داشت: ایجاد جذابیت و توجه به نیاز مشتریان به ویژه تولیدکنندگان را باید مورد توجه قرار داد.

وی با اشاره به افزایش مشارکت بانک ملی ایران در رونق فعالیت‌های ساخت و تولید داخل، این اقدامات را گامی اساسی در توسعه زیر ساخت های کشور عنوان کرد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران به ظرفیت های بالقوه این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: بانک ملی ایران با حضور در این نمایشگاه در نظر دارد تا با آماده سازی زیرساخت های اساسی قدم های مثبت و روبه جلویی برای همراهی و توسعه صنعت کشور به ویژه صنایع صادرات محور کشور بردارد.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

80  ⁄  16  =