معرفی اپلیکیشن آبانک در دهمین همایش نظام های پرداخت/ آبانک جذابترین محصول معرفی شده در همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

در یکی از مهمترین نشست های معرفی محصول دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، پیام حروف چین مدیر اپلیکیشن آبانک نسبت به معرفی آخرین امکانات ایجاد شده  در اپلیکیشن آبانک اقدام نمود که این امر مورد استقبال علاقمندان و حاضرین قرار گرفت .

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک در روز اول دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با معرفی اپلیکیشن آبانک برگزار شد” اپلیکیشن آبانک یک بانک دیجیتال است که امکان استفاده از تمامی خدمات بانک آینده را به صورت یکپارچه از یک اپلیکیشن موبایل فراهم کرده است.
در حال حاضر خدمات بانک آینده مانند افتتاح حساب آنلاین و دریافت کارت، انتقال وجه از سپرده و کارت‌های بانکی، پرداخت قبوض، شارژ سیم کارت و اینترنت، چک و پیچک، ایران کارت و… از طریق آبانک ارائه می‌شود و خدمات دیگری در آینده‌ی نزدیک همانند دریافت تسهیلات بانکی به آن اضافه خواهد شد.  
آبانک انتخاب مشتریان بانک آینده است چرا که دیگر نگران امنیت حساب بانکی خود نیستند، خدمات بانکی مورد نیازشان را در آن شخصی‌سازی می‌کنند و با استفاده از یک اپلیکیشن از چندین خدمت به دور از هر پیچیدگی، آسان و سریع استفاده می‌کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  2  =  6