توسعه بازار کارگزاری های پایانه های فروشگاهی در ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش با توسعه زیرساخت های نرم افزاری و سوییچ های مناسب، دارای یکی از بیشترین قراردادهای کارگزاری درحوزه پایانه های فروشگاهی است و برنامه توسعه این بخش را در آینده نزدیک دارد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، براساس این روند مناسب سازی و برنامه نویسی نرم افزارهای بومی دستگاه های کارتخوان در شرکت ایران کیش انجام شده و روال تاییدیه فراهم سازی دستگاه های جدید از شاپرک تسهیل می شود. از سوی دیگر این کارگزاری ها به عنوان بخشی از برنامه توسعه بازار، گسترش و تنوع خدمات و کیفی سازی سرویس ها را انجام خواهند داد که در نهایت مردم به عنوان کاربر نهایی از آن منتفع خواهند شد.
ماهیت ارتباط و مزیت های نسبی برای حضور کارگزاری ها در شرکت ایران کیش باعث شده در یک سال گذشته ایران کیش به همراه دو شرکت دیگر، بیشترین خدمات و تعداد فعالیت در حوزه کارگزاری را به خود اختصاص دهند.
گفتنی است ایران کیش هم اکنون علاوه بر سرویس های متنوع و توسعه بازار در حوزه کارگزاری، خدمات 18 بانک طرف قرارداد خود را نیز انجام داده و به زودی طیف جدیدی از خدمات نوین را در جامعه تراکنش های مالی کشور رونمایی خواهد کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  ×    =  12