تهران میزبان دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت/گذار به بانکداری هوشمند بررسی می شود

دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع «گذار به بانکداری هوشمند» روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ماه امسال در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پژوهشکده پولی و بانکی با حمایت شرکت ملی انفورماتیک، دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را در تهران برگزار خواهد کرد.  
گفتنی است سخنرانی‌های مقامات و صاحبنظران، میزگردهای تخصصی، ارائه مقالات علمی، کارگاه‌های آموزشی، معرفی نوآوری‌های برتر در قالب جشنواره دکتر نوربخش و نمایشگاه محصولات تخصصی در صنعت پرداخت، مهم ترین بخش‌های این همایش هستند.
همچنین در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از هم‌فکری و مشارکت صاحبنظران، اساتید و مدیران مرتبط، در قالب شوراها و کمیته‌های علمی و اجرایی استفاده خواهد شد.

اهداف و محورهای همایش 
بر اساس این گزارش، تبیین الزامات، ابعاد، و آثار بانكداری هوشمند، تبیین کلان روندهای فناوری و نقش آن در تحقق بانکداری هوشمند، تبیین چگونگی ارزش آفرینی در صنعت بانكی در گذار به بانکداری هوشمند و تبیین ارزش های جدید پیشنهادی صنعت بانكی به مشتریان در مدل کسب وکار هوشمند بانکی از جمله اهداف این همایش، عنوان شده است.

 شایان ذکر است که چهار محور اصلی برای دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در نظر گرفته شده که بانکداری هوشمند؛ مفاهیم، روندها و آثار، نقشه راه بانکداری هوشمند، تجربه مشتری در بانکداری هوشمند و سیاست گذاری و تنظیم گری هوشمند از جمله آنهاست.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

67  −  64  =