برگشت پول؛شیرینی یک خرید خوب با بلوکارت

برگشت نیم تا 7 درصد مبلغ خرید به عنوان تخفیف، امکانی است که برای دارندگان بلوکارت سامان فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تخفیف یکی از مواردی است که باعث رضایت بیشتر از خرید می‌شود و بیشتر اوقات، خاطره آن خرید را ماندگار می‌کند. وقتی بخشی از مبلغ خرید به جیب خریداران برمی‌گردد، لذت خرید دو چندان می‌شود.

شاید برای همین است که فروشندگان آنلاین و حضوری به روش‌های مختلفی سعی در ارائه‌ تخفیف دارند تا با ایجاد رضایت بیشتر برای خریداران و سرویس‌گیرندگان، آن‌ها را نسبت به خود وفادار کنند. اگر عضوی از خانواده بلوبانک سامان هستید و بلوکارت دارید، لذت برگشت پول برای شما، یک لذت مستمر و مداوم است؛ با بلوکارت خرید کنید؛ بخشی از مبلغ خرید شما به کارت‌تان برمی‌گردد.

خرید با بلوکارت؛ تجربه برگشت پول

در روش برگشت پول، مقدار یا درصد مشخصی از فاکتور نهایی به عنوان جایزه‌ خرید به حساب مشتری برمی‌گردد. سرویس برگشت پول بلو، خدمتی دو سر برد برای فروشنده و خریدار است؛ خریدار کالای مورد نظر خود را با قیمت پایین‌تری می‌خرد و فروشنده هم با ارائه تخفیف رضایت مشتری را به دست می‌آورد و مشتری را نسبت به خود وفادار می‌کند.

جالب است بدانید در هر تجربه خرید با بلوکارت، بسته به فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید بین نیم تا 7 درصد مبلغ خرید شما به حساب‌تان برمی‌گردد.

چطور از سرویس برگشت پول بلو استفاده کنیم؟

برای استفاده از سرویس برگشت پول بلو کافی است اپلیکیشن بلو را باز کرده، به بخش پاداش رفته و فروشگاه‌هایی که این سرویس را ارائه می‌کنند، پیدا کنید. این فروشگاه‌ها که به صورت آنلاین و حضوری فعالیت می کنند، در سه بخش فروشگاه‌های آنلاین، پرفروش‌ها و فروشگاه‌های نزدیک شما دسته‌بندی شده‌اند.

در اپلیکیشن بلو، می‌توانید نام فروشگاه و مقدار درصد بازگشت پول را مشاهده و بررسی کنید. انواع دسته‌بندی در این لیست وجود دارد؛ از کافه و رستوران، زیبایی و سلامت گرفته تا مد و پوشاک که نشان می‌دهد بابت خرید از هر یک از فروشگاه‌های طرف‌قرارداد چند درصد مبلغ خرید به حساب‌تان برمی‌گردد.

از چه فروشگاه‌هایی خرید کنیم؟

برای خرید از فروشگاه‌های آنلاین سراغ فروشگاه‌های طرف قرارداد با سرویس برگشت پول بلو بروید و برای خرید حضوری از فروشگاه‌ها، حواس‌تان باشد در کارت‌خوان‌های سامان کیش که لوگوی شرکت “بامن” را دارند، کارت بکشید.

تا امروز فروشگاه‌های بسیاری از جمله لیمومی، اتاقک، ازکی، نوار، سام هوم و… سرویس برگشت پول بلو را ارائه می‌کنند که فهرست کامل آن‌ها در اپلیکیشن بلو و بخش پاداش قابل مشاهده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

5  ×  10  =