بهره مندی بیش از ۳۰ شرکت دارویی از حمایت های بانک شهر

معاون اعتبارات بانک شهر تاکید کرد:

معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر با تاکید بر اینکه طی سال های اخیر همواره حمایت از فعالان صنعت داروسازی را وظیفه مهم برای خود دانسته ایم، گفت: از ابتدای سال جاری بیش از ۳۰ شرکت دارویی از حمایت بانک شهر برخوردار شده اند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک شهر، سید مهدی رضایی با بیان اینکه ارائه خدمات مختلف پولی و مالی و همچنین پرداخت تسهیلات به شرکت های دارویی از سوی بانک شهر در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری به نسبت سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است، تصریح کرد: در همین راستا تنها بیش از ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات در این بازه زمانی به شرکت های مختلف داروسازی پرداخت کرده ایم.
رضایی با اشاره به گسترش چتر حمایتی بانک شهر برای حوزه درمان و سلامت کشور به خصوص صنعت داروسازی که تحت ظالمانه ترین تحریم ها قرار دارد، عنوان کرد:نگاهی به عملکرد بانک شهر در کمک به فعالان حوزه تأمین دارو و درمان نشان می‌دهد که این بانک توانسته است خود را به‌عنوان یکی حامی های مهم این صنعت معرفی کند.
معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر خاطرنشان کرد: شرکت های دارویی می توانند به منظور واردات دارو، تامین مواد اولیه و تجهیزات، رفع مسائل و مشکلات خود، از ظرفیت تامین مالی زنجیره تولید و ابزارها و شیوه‌های مربوط به این نوع تامین مالی از جمله اوراق گام استفاده کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  6  =  12