پرداخت غرامت جان‌باختگان حادثه نیروگاه پرند مپنا توسط بیمه سینا

عضو هیات‌مدیره بیمه سینا با حضور در گروه مپنا، چک مربوط به غرامت فوت جان‌باختگان حادثه نیروگاه پرند را به بازماندگان تحویل داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بیمه سینا،در این مراسم که با حضور رعیت عضو هیات مدیره و معاون فروش و توسعه بازار بیمه سینا، شیرینی مدیر منابع انسانی گروه مپنا، صابری معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه سینا، خالدی‌مهر مسئول هماهنگی پروژه مپنا برگزار شد، خانواده جان باختگان حادثه نیروگاه پرند از ابراز همدردی بیمه سینا و ایفای به موقع تعهدات قدردانی کردند.

کیومرث رعیت، عضو هیات مدیره و معاون فروش و توسعه بازار بیمه سینا هم در این مراسم با بیان اینکه خبر این حادثه تلخ موجب تأثر شدید ما و همکاران مان در بیمه سینا شد،گفت: علاوه بر جنبه نوع‌دوستی در این مساله، نیروی انسانی متخصص در توسعه اقتصادی کشور نقش کلیدی دارد و ما بابت از دست دادن جوانان متخصص گروه مپنا بسیار متاسفیم.

گفتنی است، صبح روز 30 مهرماه طی حادثه‌ای غم‌انگیز، خط گاز تغذیه کننده واحد نیروگاه 25 مگاواتی پرند دچار حادثه شد و متاسفانه در اثر این انفجار، دو نفر از متخصصان جوان گروه مپنا جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

7  ×    =  14