رشد ۲۹ درصدی سود ناخالص پرداخت الکترونیک پاسارگاد

در شش ماهه منتهی به خرداد 1402 به ثبت رسید

بر اساس گزارش های منتشر شده در سامانه کدال، سود ناخالص شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در شش ماهه منتهی به خرداد 1402 حدود 29 درصد رشد داشته است. دلیل اصلی رشد سودآوری این شرکت در مدت زمان یاد شده پیشی گرفتن نرخ رشد درآمدهای عملیاتی شرکت (24 درصد) به نرخ افزایش بهای تمام شده (23 درصد) است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد که سهام آن در سال جاری در بورس عرضه شده، یکی از بهترین عملکردها را در میان شرکت‌های فعال در صنعت پرداخت در ماه‌های اخیر از آن خود كرده است.

این شرکت موفق شده در عملکرد شش ماهه خود سود خالصی معادل 1566 میلیارد تومان شناسایی کرده و خود را به عنوان سودده‌ترین شرکت در میان شرکت‌های مورد بررسی معرفی نماید.

دلیل اصلی رشد سودآوری شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در مدت زمان یاد شده پیشی گرفتن نرخ رشد درآمدهای عملیاتی شرکت (24 درصد) به نرخ افزایش بهای تمام شده (23 درصد) است.

به گونه‌ای که باعث شده سود ناخالص شرکت در این دوره حدود 29 درصد رشد کند. این در حالی است که سود ناخالص در اکثر شرکت‌ها با کاهش همراه شده است.

بهبود در وضعیت عملیات شرکت آن چنان قابل توجه بوده که افزایش 78 درصدی هزینه‌های عمومی و اداری و رشد 46 درصدی هزینه‌های مالی نیز نتوانسته آن را تحت تاثیر گذارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

7  ×  1  =