افزایش فرصت‌های معاملاتی ارز دیجیتال با طراحی پلتفرم جدید

فوربز لهستان در گفت‌وگویی با مهداد خاتمی از طراحی پلتفرمی جدید در اکوسیستم SocialFi Metaverse خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک سیدمهداد خاتمی که کارآفرینی از استانبول ترکیه است و به موفقیت در دنیای تجارت دست یافته در این گفت وگو اعلام کرده است که پلتفرم طراحی‌شده توسط او به علاقه مندان به ارزهای دیجیتال کمک می‌کند تا فرصت‌های معاملاتی را افزایش دهند.

به گفته فوربز لهستان یکی از ویژگی‌های خاتمی که او را از سایر کارآفرینان متمایز می‌کند، اشتیاق او به بشردوستی و تمایل او به کمک به تغییرات مثبت در جهان است. علاقه خاص او به دو استان فقیر ایران سیستان و بلوچستان است، جایی که او و سازمان غیرانتفاعی خود و بنیادش ، برای تحقق بخشیدن به دیدگاه خود برای تغییر تلاش می کنند.

ایجاد کمپین‌های صرفه جویی در مصرف آب

فوربز در ادامه این گفت وگو اعلام کرده است که خاتمی از طریق کار خود در بنیاد بشردوستانه‌اش، کمپین‌های صرفه جویی در مصرف آب، کمک به خانواده‌های نیازمند و بسیاری موارد دیگر را با موفقیت آغاز کرده است.

تلاش های خستگی ناپذیر او باعث احترام جامعه محلی و تحسین بسیاری از نیکوکاران از سراسر جهان شده است.

او نمونه و مصداقی بر این موضوع است که چگونه یک نفر می تواند برای تغییرات در جهان گام بردارد، مهم نیست چقدر تلاشش کوچک است.  فوربز در ادامه اینطور بیان می‌کند که داستان او همه ما را تحریک می کند تا سهم خود را برای بهتر کردن جهان انجام دهیم.
مهداد خاتمی در این گفتگو می‌گوید من معتقدم اگر همه با هم کار کنیم، می توانیم این دنیا را برای همه بهتر و روشن تر کنیم.

این کارآفرین ایرانی الاصل در این گفتگو با فوربز لهستان،از دستاورد‌ها و اهدافش  در دنیای کارآفرینی نیز سخن گفته است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

96  ⁄  24  =