متروباس‌ها در تهران فعال شدند

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: بعد از ۵ سال توقف از ابتدای هفته یک دستگاه متروباس را در خط دو (پایانه خاوران _ پایانه آزادی) به صورت آزمایشی فعال کردیم.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک مهدی علیزاده با اشاره به اینکه ۴ دستگاه متروباس در اتوبوسرانی داریم که به علت نواقص فنی متعدد در ۵ سال گذشته هیچ خدماتی نداده‌اند، افزود: دومین دستگاه متروباس نیز به همت همکاران پر تلاش اتوبوسرانی در خط دو فعال شده است و ان شاءالله دو دستگاه متروباس باقی مانده هم تا پایان مهر ماه به چرخه خدمات رسانی اضافه خواهند شد.
وی با بیان اینکه این اتوبوس‌ها دارای ۲۵ متر طول بوده و هیبریدی هستند، گفت: متروباس‌ها در هر سرویس با احتساب ظرفیت ایستاده بالغ بر ۲۰۰ نفر را جابجا می‌کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران همچنین در خصوص اقدامات این شرکت در مهر ماه برای نوسازی و بازسازی ناوگان، گفت: بر اساس وعده‌ای که برای ۶ ماه اول سال داده بودیم، توانستیم ۴۳۰ دستگاه اتوبوس را بازسازی و نوسازی کنیم و طبق برنامه‌ریزی‌ها و قراردادهای منعقد شده در حوزه، تعداد ناوگان فعال جاری را از ۱۷۵۰ دستگاه به حداقل ۲۰۵۰ دستگاه فعال جاری رساندیم و ان شاءالله تا پایان مهر این تعداد به ۲۳۰۰ دستگاه افزایش یابد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

11  −  4  =