بازرگانی مبناکارت آریا کارشناس فروش غیربانکی استخدام می کند

شرکت بازرگانی مبناکارت آریا فعال در حوزه تجهیزات بانکی، جهت تکمیل نیروی منابع انسانی خود کارشناس فروش غیربانکی استخدام می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، شرکت بازرگانی مبناکارت آریا سال ۱۳۸۶ در حوزه‌های بانکی و ماشین‌های اداری تأسیس شد و فعالیت اصلی آن تا سال ۱۳۹۳ در زمینه ارائه خدمات تراکنش مالی (PSP) بوده که در سال ۱۳۹۳ با واگذاری بخشی از سهام خود به بانک صادرات به تأسیس شرکت بازرگانی مبناکارت آریا منجر شد و تاکنون خدمات زیادی در حوزه تجهیزات بانکی ارائه کرده است.

محصولات شرکت بازرگانی مبناکارت آریا شامل دستگاه چاپگر صدور آنی کارت، اسکنر چک، سورتر اسکناس، باندرول اسکناس، دستگاه پد امضا، چاپگر دفترچه‌‏ای و کیوسک غیرنقدی است.

همچنین این شرکت با توجه به پروژه‌های بزرگی که در اختیار دارد، دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی شامل Call Center و Help Desk در سراسر کشور است که این امر وجه تمایز آن با سایر رقباست. با توجه به پشتیبانی بیش از ۱۳۰۰۰ دستگاه تحت پوشش، سرویس‌دهی به مشتریان با داشتن سیستم خدمات پس از فروش قدرتمند و شبکه نمایندگی کارمندان پشتیبانی در سراسر کشور امکان‌پذیر شده و حالا این شرکت جهت تکمیل نیروی منابع انسانی خود کارشناس فروش غیر بانکی استخدام می‌کند.

کارشناس فروش غیر بانکی

شرایط احراز:

مسلط و با تجربه در امور فروش ترجیحا در حوزه غیربانکی
آشنایی به اصول و فنون مذاکره
مسلط به ICDL
حداقل مدرک تحصیلی لیسانس

شرایط و مزایای شرکت:

حقوق، پورسانت، بیمه تکمیلی، مزایای سازمانی

متقاضیان می‌توانند ظرف ۱۰ روز از تاریخ درج آگهی رزومه کامل خود را به آدرس پست الکترونیک sales07@mca.co.ir ارسال کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  10  =  17