پیام تبریک دکتر ماهیار به مناسبت روز برنامه نویس

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک با صدور پیامی ضمن تبریک روز برنامه نویس، برنامه نویسی را ابزاری دانست که سبب شده امروزه پیشرفت صنعت، زندگی و جامعه بسیار سریعتر از گذشته اتفاق بیفتد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، دکتر علیرضا ماهیار مدیر عامل این شرکت در پیامی فرا رسیدن روز برنامه نویس را به همه فعالان زیست بوم فناوری کشور تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

۱۳ سپتامبر مصادف با ۲۲ شهریور در تقویم رسمی کشور به نام روز برنامه نویس نام گرفته است و این روز، فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات بی شائبه همه توسعه‌ دهندگان و برنامه نویسانی است که همواره مسیر طولانی توسعه را‌ کوتاه‌تر می کنند.

ترکیب خلاقیت و تفکر، عملی اسـت کـه یک برنامه نویس هر روز با ابتکار خود انجام می دهد و امروز برنامه‌نویسی ابزاری است تا پیشرفت صنعت، زندگی و جامعه بسیار سریع‌تر از گذشته اتفاق بیفتد.

برنامه نویس ها می‌آفرینند، می‌سازند و طراحی می‌کنند و سخت است که در عصر حاضر، از اقتصاد، فرهنگ، رفاه و جامعه صحبت کنیم اما نقش و تأثیر بی‌بدیل نخبگان جوان و فناوران متخصص در خلق ایده های نو را نادیده بگیریم.

این روز فرخنده را به همه برنامه نویسان خلاق، توانمند و ذهن های مبتکر تبریک عرض کرده و  برای ایشان آرزوی توفیق و بهروزی دارم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  6  =  1