فروش بیمه بدنه تجارت نو با بازدید آنلاین

بیمه تجارت نو با ابتکار جدید خود در بازدید آنلاین برای صدور بیمه‌نامه بدنه و ارائه تخفیف‌های جذاب، باعث صرفه‌جویی قابل توجه در وقت و انرژی بیمه‌گذاران شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از پایگاه خبری پولی مالی، بسیاری از دارندگان خودرو همواره نگران بیمه بدنه خودروی خود هستند زیرا با هر تصادف، حادثه یا سرقتی، خسارت قابل توجهی به آنها وارد می‌شود که جبران آن بدون داشتن بیمه‌نامه بدنه دشوار است.

در حالی که براساس قانون بیمه شخص ثالث، شرکت‌ها تنها اجازه تخفیف ۲.۵ درصدی برای صدور این بیمه‌نامه دارند اما خریداران بیمه بدنه با طرح‌های جذابی از سوی شرکت‌های مختلف روبه‌رو هستند که هر یک تلاش می‌کنند خدمات بهتری را برای بیمه‌گذاران فراهم کنند.

بیمه تجارت نو یکی از این شرکت‌هاست و در حال حاضر امکانی را به وجود آورده تا مشتریانش بدون مراجعه حضوری و از طریق بازدید آنلاین، نسبت به خرید بیمه نامه بدنه برای خودروی خود اقدام کنند.

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه خودرو شامل آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، تصادف و سرقت کلی خودرو می‌شود اما موارد اضافی آن که به درخواست مشتری به پوشش بیمه‌ای اضافه می‌شود، مواردی از جمله شکستن شیشه، نوسان قیمت (تا ۵۰ درصد ارزش خودرو در زمان صدور بیمه‌‎نامه)، بلایای طبیعی، ایاب و ذهاب و ترانزیت را در بر می‌گیرد.

براساس اعلام بیمه تجارت نو، این شرکت برای صدور بیمه بدنه خودرو برای خودروهای سواری با قیمت کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان در پرداخت نقدی حق بیمه، تخفیفی تا ۵۵ درصد ارزش حق بیمه را در نظر گرفته است. البته اگر این بیمه‌گذاران پوشش‌های اضافی بیمه نامه را هم برای خودروهای خود به طور نقدی خریداری کنند، تخفیف این شرکت به ۶۵ درصد افزایش خواهد یافت.

با این حال اگر قیمت خودرو بیش از ۲۰۰ میلیون تومان باشد، رقم تخفیف خرید نقدی بیمه نامه ۶۵ درصد و برای خودروهای بیش از ۴۰۰ میلیون تا ۷۰ درصد خواهد بود. همچنین تخفیف برای صدور بیمه نامه بدنه خودروهای بیش از ۶۰۰ میلیون تومان هم در خرید نقدی ۷۰ درصد اعلام شده است.

این شرکت برای عدم خسارت برای بیمه بدنه در سال اول، ۲۵ درصد، در سال دوم ۳۵ درصد و در سال سوم هم ۴۵ درصد تخفیف در نظر گرفته است. از سال چهارم به بعد نیز تخفیف عدم خسارت در بیمه بدنه خودرو ۶۰ درصد و بیشتر خواهد بود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  ×    =  24