ویپاد در الکامپ ۲۶ام حضور دارد/ گفت‌وگوی مستقیم ویپاد با کاربران

ویپاد در بیست‌و‌ششمین دوره نمایشگاه الکامپ که از ۴ تا ۷ تیر ۱۴۰۲در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست، با هدف گفت‌وگوی مستقیم با کاربران حضور دارد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، ویپاد به‌عنوان شعبه دیجیتال بانک پاسارگاد و محصولی از داتین در کنار سایر کسب‌وکارهای سرزمین هوشمند پاد در سالن خلیج فارس، طبقه همکف سالن  ۴۴A و غرفه ۹۳۰ حضور خواهد داشت و به معرفی سرویس‌های خود به مخاطبان  و گفت‌وگو با کاربران می‌پردازد.

ویپاد با ساخت تجربه‌‏ای جذاب و کاربرپسند از دریافت خدمات بانکی، نوع جدیدی از تسهیلات بانکی را در اختیار کاربران قرار داده است. براساس این تجربه، کاربران بدون مراجعه به شعبه، تسهیلات بانکی را براساس شرایطی به‌صورت آنی دریافت می‌کنند.

کاربران با نصب اپلیکیشن ویپاد می‌‏توانند تسهیلات خرد بدون ضامن و وثیقه را در قالب طرح پشتوانه و به‌صورت پلکانی و تا سقف ۱۵ میلیون تومان تنها در چند دقیقه دریافت کنند. دارندگان اپلیکیشن ویپاد در هر ساعت از شبانه‌‏روز نسبت به افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد می‌توانند اقدام کنند، همچنین کاربران با استفاده از ویپاد انتقال وجه هوشمند، سپرده ‏گذاری۱۲،۶،۳ ماهه، پرداخت قبوض، خرید بیمه شخص ثالث را در هر ساعت از شبانه‌روز نیز انجام بدهند.

بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ طی ۴ روز از ۴ تا ۷ تیرماه و از ساعت ۸ الی ۱۵ برپا است و غرفه ویپاد در این نمایشگاه در سالن  ۴۴A آماده میزبانی از همه علاقه‌مندان و کاربران است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  2  =  6