سامسونگ ظاهراً روی یک سیستم هوش مصنوعی فوق‌العاده بزرگ کار می‌کند

به نظر می‌رسد سامسونگ با تمام توان گرافیکی که در اختیار دارد، مشغول توسعه یک سیستم هوش مصنوعی بزرگ است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از دیجیاتو هوش مصنوعی محبوبیت بالایی میان شرکت‌ها و کاربران پیدا کرده است و توسعه مدل‌های مختلف آن تعجب‌برانگیز نیست. حالا گفته می‌شود سامسونگ درحال توسعه یک سیستم هوش مصنوعی فوق‌العاده بزرگ است که کار روی آن توسط یک تیم تحقیقاتی درون این شرکت دنبال می‌شود.

ظاهراً سامسونگ برای توسعه این سیستم از تمام منابع گرافیکی که به آن دسترسی دارد، استفاده می‌کند. همچنین گزارش امروز می‌گوید این سیستم هوش مصنوعی در ماه ژوئیه از راه می‌رسد، البته ابتدا با عرضه محدود روبه‌رو خواهیم شد.

طبق این گزارش، سامسونگ روی یک مدل زبانی بزرگ کار می‌کند، بنابراین احتمالاً کره‌ای‌ها می‌خواهند به جنگ چت‌بات‌هایی مانند بارد و ChatGPT بروند. با توجه به اینکه درحال‌حاضر این دو چت‌بات حرف اول را در این زمینه می‌زنند، ورود رقیبی تازه به بازار می‌تواند به نفع کاربران تمام شود.

استفاده از تمام توان گرافیکی سامسونگ برای توسعه هوش مصنوعی

درحال‌حاضر اطلاعات چندانی درباره این سیستم منتشر نشده است، اما با توجه به ادعای گزارش امروز که می‌گوید سامسونگ از تمام توان گرافیکی خود برای توسعه آن استفاده می‌کند، باید منتظر سیستمی قدرتمند باشیم. شاید با ورود سامسونگ به این بازار، اپل هم بالاخره تصمیم بگیرد شروع به کار روی هوش مصنوعی کند.

شاید سامسونگ از این مدل هوش مصنوعی در محصولاتش استفاده کند یا اینکه شاید با یک چت‌بات به‌عنوان جایگزین ChatGPT برای کارکنان این شرکت روبه‌رو شویم. این احتمال هم وجود دارد که با ورود جدی‌تر مایکروسافت به دنیای هوش مصنوعی و انتشار شایعات مبنی بر ادغام هرچه بیشتر هوش مصنوعی با ویندوز 12، سامسونگ هم این فناوری را به رابط کاربری One UI بیاورد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  12  =  21