قیمت خودرو امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲/ رکود بازار همچنان ادامه دارد

قیمت خودرو در آخرین روز کاری این هفته نیز روند خود را تغییر نداد و در اکثر محصولات، ثبات نسبی را حفظ کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو 11 خردادماه ۱۴۰۲ با توجه به فهرست قیمت‌های وب‌سایت کارنامه، با تغییراتی نسبت به روز گذشته همراه شد.

می‌توان گفت که امروز بازار خودرو تقریبا در همه محصولات، ثبات نسبی را تجربه کرد. اکثر  محصولات، تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته نداشتند و آن‌هایی که تغییر داشتند، این تغییرشان در حد بسیار کمی بود.

این ثبات قیمتی در بازار خودروهای داخلی بیش‌تر بود؛ چراکه تغییرات قیمتی این بازار حتی به یک درصد نمی‌رسد. در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

قیمت خودروهای داخلی

قیمت پراید ۱۳۱ بدون تغییر با همان قیمت 335 میلیون تومان معامله شد، مانند پراید 111 که قیمت ثابت ۳۵۵ میلیون تومان، بدون تغییر باقی ماند.

پژو پارس LX TU5، ساخت ۱۴۰۱ که در روزهای گذشته حدود 14 میلیون تومان کاهش قیمتی تجربه کرده بود، امروز 11 خردادماه بدون تغییر، با همان نرخ 617 میلیونی به فروش رسید.

پژو 207i دنده‌ای، ساخت ۱۴۰۱ که در روزهای اخیر، نوسان‌های ریزی را تجربه کرده بود، سه میلیون تومان کاهش یافت و به مبلغ 652 میلیون تومان خرید و فروش شد. بنابراین باید گفت که این خودرو فعلا در ثبات کامل قیمتی است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز که دو روز گذشته کاهش 8 میلیون تومانی را تجربه کرده بود، بدون تغییر با همان مبلغ 530 میلیون تومان رسید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  46  =  49