تاکید بر تقویت سرمایه گذاری های هوشمندانه بر فناوری های نوظهور

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت ملی انفورماتیک برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ملی انفورماتیک، با حضور معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، اعضای هیئت‌مدیره و مدیران ارشد گروه ملی انفورماتیک و سهامداران این شرکت برگزار شد. معاون توسعه مدیریت و منابع بانک مرکزی در این مراسم بر ضرورت توسعه و تقویت سرمایه گذاری های هوشمندانه بر فناوری های نوظهور در صنعت بانکداری تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی انفورماتیک، مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت، روز 7 خرداد‌ماه سال جاری به ریاست دکتر محمدپور، معاون توسعه مدیریت و منابع و عضو هیات عامل بانک مرکزی و با حضور معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، اعضای هیئت‌مدیره و مدیران ارشد گروه ملی انفورماتیک و سهامداران این شرکت برگزار شد.

در این جلسه، دکتر محمدپور، معاون توسعه مدیریت و منابع بانک مرکزی، به‌عنوان رئیس مجمع با تقدیر از عملکرد و انضباط مالی گروه ملی انفورماتیک بر اهمیت این مجموعه در اکوسیستم بانکداری و پرداخت الکترونیک کشور تاکید کرده و افزود: بخش مهمی از خدمات ارزشمند بانکداری دیجیتال در شبکه بانکی کشور مرهون تلاش ها و اقدامات شرکت های گروه ملی انفورماتیک است.

عضو هیات عامل بانک مرکزی همچنین با تاکید بر حفظ پایداری سامانه‌های بانکداری و امنیت شبکه پرداخت الکترونیک، بر ضرورت سرمایه گذاری در حوزه‌های نوین در شبکه بانکی و نظام های پرداخت تصریح کرد.

دکتر محمدپور با اشاره به اهمیت راهبرد های نوین در صنعت بانکداری در حوزه فناوری های دیجیتال، بر ضرورت توسعه و تقویت سرمایه گذاری های هوشمندانه مبتنی بر فناوری های نوظهور در صنعت بانکداری تاکید نموده و افزود: امروزه نظام بانکی برای اینکه بتواند در بازارهای مالی از مزیت رقابتی بهره مند شود، باید خود را با شرایط جدید سازگار نموده و سرمایه گذاری های موثر در فناوری های جدید را بیش از پیش مورد توجه قرار دهد.

ایشان در پایان با تصریح بر پیشرو بودن گروه ملی انفورماتیک در اکو سیستم بانکداری و پرداخت الکترونیک کشور، ضمن بیان نقاط قوت شرکتهای این گروه، بر ضرورت تکمیل و پیشبرد برنامه های راهبردی این گروه تاکید کرد.

همچنین در این جلسه دکتر عبدالهی، مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک با ارائه گزارشی از اهم دستاوردهای این شرکت در سال گذشته، به تشریح بخش های اصلی عملکرد، اقدامات و برنامه های آتی پرداخت.

در پایان این جلسه ضمن استماع گزارش بازرس قانونی و حسابرس شرکت، با موافقت اکثریت اعضا و سهامداران، صورت‌های مالی شرکت تصویب و در خصوص سایر موارد مندرج در دستور جلسه اتخاذ تصمیم شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

50  −    =  47