«ایران‌کارت» پیشروترین خدمت قابل ارائه به اصناف

ارتباط فردا در بزرگترین سمینار تخصصی مالیاتی صنفی حضور به عمل رساند

مدیر ارشد بازاریابی شرکت ارتباط فردا در سمینار تخصصی مالیاتی صنفی از «ایران‌کارت» به عنوان پیشروترین خدمت قابل ارائه به اصناف خبر داد و در سخنرانی خود به تعریف خدمات و ارائه راهکارهایی از قبیل اتصال مستقیم نسل جدید کارتخوان‌های اندرویدی بانک آینده به سامانه جامع مالیاتی کشور، اتصال گزارش دستگاه کارتخوان به اپلیکیشن «آبانک»، ارائه درگاه پرداخت اینترنتی هوشمند پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی ارتباط فردا، در سمینار تخصصی مالیاتی صنفی که روز یکشنبه هفتم خرداد در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد، نمایندگان اصناف مختلف از جمله رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها و کافه‌ها با مشاوران برجسته اداره کل امور مالیاتی، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

قوانین، مقررات و چالش‌های مالیاتی از مهم‌ترین موضوعاتی بود که در این سمینار مطرح شد و شرکت‌کنندگان مختلف، در پی یافتن راهکارهایی برای رفع مسائل مرتبط با آن، به گفتگو نشستند.

امید آقاجانی مدیر ارشد بازاریابی شرکت ارتباط فردا به عنوان نماینده مجموعه بانک آینده در این سمینار حضور داشت و در سخنرانی خود به تعریف خدمات و ارائه راهکارهایی پرداخت که راهگشای چالش‌های مطروحه از طرف اعضاء جلسه بود.

راهکارهایی از قبیل اتصال مستقیم نسل جدید کارتخوان‌های اندرویدی بانک آینده به سامانه جامع مالیاتی کشور، اتصال گزارش دستگاه کارتخوان به اپلیکیشن «آبانک»، ارائه درگاه پرداخت اینترنتی هوشمند و قابلیت پس دادن کالا و بازگشت وجه.

آقاجانی در ادامه از «ایران‌کارت» به عنوان پیشروترین خدمت قابل ارائه به اصناف خبر داد. ایران‌کارت یک کارت متصل به حساب بانکی است که علاوه بر دارا بودن تمامی قابلیت‌های یک کارت بانکی، خدماتی بازی‌گونه‌سازی شده (Gamified Services) را برای برندسازی و ایجاد وفاداری در مشتریان ارائه می‌کند.

تخفیف از نوع برگشت نقدی(Cashback) که برای اولین بار در شبکه بانکی کشور توسط ایران‌کارت ارائه شده است، بر اساس امتیازهای دریافتی ارتقاء می‌یابد و دارندگان ایران‌کارت در سطوح بالاتر، خدماتی اختصاصی مانند ترنسفر فرودگاه امام خمینی(ره)، لانژ فرودگاهی و هدایای مناسبتی دریافت می‌کنند.

مدیر ارشد بازاریابی شرکت ارتباط فردا در پایان، از اعضاء اصناف دعوت کرد تا با دریافت پذیرندگی ایران‌کارت، خدماتی خاص را برای مشتریانشان تعریف کنند و از این طریق، جایگاه فروشگاه و برند خود را در بین رقبا، تمایز دهند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  3  =  1