۳ پلتفرم بانکداری متمرکز که روند دیجیتالی سازی در ایالات متحده را تسریع می بخشند

بانکداری طی چند دهه اخیر شاهد رشد قابل توجهی به عنوان یک کسب و کار بوده است و از نقش سنتی خود در پذیرش سپرده و اعطای وام، سیری متحول کننده را پشت سر گذاشته است. این به کسب و کاری تبدیل شده است که طیف وسیعی از کالاها و خدمات را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان ارائه می دهد. در این مقاله به معرفی سه پلتفرم بانکداری متمرکز پرداخته ایم که دیجیتالی سازی در ایالات متحده را سرعت بخشیده اند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بانکداری متمرکز فراتر از خدمات رسانی به مشتریان خرد رشد کرده است تا نیازهای مشتریان شرکتی را نیز در بر بگیرد.

طبق آمار Fortune Business Insights: اندازه بازار نرم ‌افزار بانکداری متمرکز جهانی در سال 2022 به 12/51 میلیارد دلار رسید و پیش‌ بینی می ‌شود که از 14/54 میلیارد دلار در سال 2023 به 47/37 میلیارد دلار تا سال 2030 افزایش یابد.

این گسترش منجر به ارائه یک راهکار بانکی جامع شده است که به طیف وسیعی از مشتریان خدمات ارائه می دهد. این راهکارها با تضمین ثبات و انسجام، نقش مهمی در ارائه یک تجربه بانکی بدون خطا و یکپارچه دارند.

بیایید به سه پلتفرم بانکداری متمرکز که دیجیتالی سازی در ایالات متحده را سرعت می بخشند نگاهی بیندازیم:

Fiserv

Fiserv یک ارائه دهنده راهکار بانکداری متمرکز است که بخش مالی را در ایالات متحده متحول می کند. Fiserv با فناوری پیشرفته و مجموعه خدمات گسترده خود به بانک ‌ها اجازه می ‌دهد تا عملیات را ساده ‌تر کنند، تجارب مشتریان را بهبود بخشند و تحول دیجیتال را پیش ببرند. این پلتفرم از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای ارائه خدمات مالی سفارشی، اقدامات امنیتی قوی و تجزیه و تحلیل در زمان واقعی استفاده می کند.

Jack Henry & Associates

Jack Henry & Associates یک ارائه‌ دهنده پلتفرم بانکداری متمرکز در ایالات متحده است که به موسسات مالی در همه اندازه ‌ها خدمات ارائه می‌ دهد. پلتفرم جک هنری با تمرکز بر مقیاس ‌پذیری و نوآوری، بانک‌ ها را به ابزارهای مورد نیاز برای ارائه تجربیات بانکداری مدرن مجهز می‌ کند. راهکارهای گسترده آن ها شامل پردازش متمرکز، وام دهی، بانکداری دیجیتال، پرداخت ها و مدیریت ریسک است.

خدمات مالی اوراکل

خدمات مالی Oracle راهکار بانکداری متمرکز قوی ارائه می دهد که بانک های ایالات متحده را قادر می سازد تا به طور موثر در عصر دیجیتال به پیش روند. پلتفرم آن ها با بهره گیری از تخصص اوراکل در امور مالی و فناوری، عملکرد گسترده بانکی را با قابلیت های اتوماسیون و تجزیه و تحلیل پیشرفته ترکیب می کند. این به بانک ‌ها اجازه می‌ دهد تجارب مشتری را بهبود بخشند، نوآوری را جهت دهند و عملیات را بهینه سازی کنند.

مترجم: مسعود اسکندری

منبع

https://ibsintelligence.com/ibsi-news/3-core-banking-platforms-accelerating-digitisation-in-usa/

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

9  ×    =  45