با ازکی‌وام تا سقف ۷۵ میلیون تومان اعتبار بگیرید

با همکاری سه جانبه هلدینگ مکس، ازکی‌وام و بلوبانک امکان دریافت اعتبار خرید اقساطی تا سقف ۷۵ میلیون تومان فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در این طرح افراد متناسب با شرایط خود، امکان خرید اقساطی تا سقف ۷۵ میلیون تومان دارند و می‌توانند از فروشگاه‌های مختلف کالاهایی مانند لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم ورزشی بخرند و حتی خدماتی مانند پزشکی و سفر دریافت کنند.

دریافت اعتبار برای خرید اقساطی این روزها و در شرایط تورمی می‌تواند راهکاری مقرون به‌صرفه باشد. چراکه باوجود نوسان قیمت‌ها، خرید اقساطی کالاها و خدمات ضروری در همان لحظه حتی با پرداخت سود به نفع افراد است.

درباره طرح اعتباری بلوبانک

در طرح بلوبانک افراد می‌توانند از ۱۰ تا ۷۵ میلیون تومان اعتبار خرید دریافت کنند. از شرایط دریافت این طرح ارائه یک چک ضمانت به نام فرد درخواست‌دهنده اعتبار و مدارک شغلی است. درواقع در طرح‌های اعتباری ازکی‌وام نیازی به معرفی ضامن نیست و افراد پس از ارائه چک و اعتبارسنجی اعتبار موردنیاز به حساب آنها اضافه می‌شود.

نحوه دریافت طرح

برای دریافت اعتبار بلوبانک افراد کافی است که به سایت ازکی‌وام مراجعه کنند. پس از آن با کلیک روی گزینه «ورود/عضویت» وارد پنل کاربری خود می‌شوند. در پنل کاربری افراد می‌توانند طرح‌های متنوع اعتباری را برای دریافت اعتبار مشاهده کنند. با انتخاب مبلغ اعتبار و مدت بازپرداخت طرح‌های اعتباری پیشنهادی نمایش داده می‌شود. همچنین در این لینک درباره جزئیات طرح بلوبانک توضیح داده شده است.

برای دریافت طرح بلوبانک افراد می‌توانند تا سقف ۷۵ میلیون تومان مبلغ موردنظر خود را تعیین و دو دوره بازپرداخت ۱۲ و ۱۸ ماهه را انتخاب کنند.

در ادامه و پس از بررسی اعتبارسنجی، مدارک موردنیاز ازجمله چک ضمانت و مدارک شغلی بارگذاری می‌شود. پس از تایید مدارک توسط کارشناسان ازکی‌وام، اعتبار درخواست‌شده به کیف پول الکترونیکی افراد در پنل کاربری اضافه می‌شود. سپس آنها تا یک ماه فرصت دارند که از فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام خرید خود را به‌صورت اعتباری از درگاه پرداخت ازکی‌وام انجام دهند.

چگونکی خرید از فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام

با اعتبار ازکی‌وام برای افراد امکان خرید اقساطی و اعتباری در سبدهای متنوعی از کالاها و خدمات فراهم است. از جمله دسته‌بندی‌های کالا و خدمات در فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام می‌توان به کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، زیبایی و سلامت، موتور سیکلت و … اشاره کرد. افراد برای دیدن دسته‌بندی‌های مختلف و فروشگاه‌های همکار می‌توانند به سایت ازکی‌وام مراجعه کنند.

همچنین امکان جست‌وجوی هوشمند کالا و خدمات در سایت ازکی‌وام برای افراد فراهم است تا راحت‌تر بتوانند محصول موردنظر خود را انتخاب کنند. استفاده از موتور جست‌وجوی کالا در ازکی‌وام این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا آنها بتوانند با مقایسه کالا در فروشگاه‌های مختلف، بهترین محصول را از لحاظ قیمت، کیفیت، نوع برند و طرح‌های قابل استفاده انتخاب کنند.

هدف از همکاری

ازکی‌وام از شرکت‌های پورتفوی مکس در زمینه‌ی فین‌تک به شمار می‌آید. به‌طور کلی راهبرد مکس در سرمایه‌گذاری، خلق ارزش است. درهمکاری با بلوبانک؛ ازکی‌وام در تعامل نزدیک و سازنده با مکس و بهره‌گیری از تخصص و ارتباطات این مجموعه توانست فرایندهای پروژه را با سرعت و دقت پیش ببرد.

در گام نخست شناخت و درک نیاز بازار و مشتریان و در گام‌های بعدی انتخاب هوشمندانه‌ شریک تجاری و چابکی فرایندهای طرفین سبب شد تا این همکاری در زمان کوتاهی به ثمر برسد. تجربه‌ همکاری ازکی‌وام و بلوبانک نمونه‌ای موفق از ارتباط سرمایه‌گذار و استارت‌آپ است که می‌تواند راه را برای توسعه‌ی کسب‌وکار هموارتر کند.

طبق تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری ازکی‌وام، هلدینگ مکس و بلوبانک، این طرح از طرح‌های جدیدی است که شرایط متفاوتی را در دریافت اعتبار برای افراد فراهم کرده است. درواقع ازکی‌وام به‌عنوان واسطی میان تامین‌کننده مالی و افراد است تا فرایند پیچیده دریافت تسهیلات را ساده‌تر کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

3  +  7  =