رتبه ممتاز شرکت های پرداخت در سال گذشته به کدام شرکت رسید؟

شرکت به پرداخت ملت در دوره 12 ماهه سال 1401 همواره بالاترین سهم ماهانه از مبلغ تراکنش های کارتخوان فروشگاهی و در عمده ماه ها بیشترین سهم از مبلغ تراکنش های ابزارهای پذیرش اینترنتی و موبایلی را به خود اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بر اساس آمارهای اقتصادی منتشر شده توسط شاپرک، شرکت به پرداخت ملت در کل دوره 12 ماهه سال 1401 همواره بالاترین سهم ماهانه از مبلغ تراکنش های کارتخوان فروشگاهی و در عمده ماه ها بیشترین سهم از مبلغ تراکنش های ابزارهای پذیرش اینترنتی و موبایلی را به خود اختصاص داده است.

سهم از مبلغ تراکنش های کارتخوان فروشگاهی

سهم این شرکت از مبلغ تراکنش های کارتخوان فروشگاهی در هر ماه همواره بالاتر از 18 درصد بوده و میانگین سهم کل سال 1401 آن از مبلغ تراکنش های این ابزار پذیرش به 18،31 درصد رسیده است.

نوسانات ماهانه سهم شرکت به پرداخت ملت از مبلغ تراکنش های کارتخوان فروشگاهی در کل سال 1401 بسیار اندک بوده و همواره رتبه نخست را در بین 12 شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت حفظ کرده است.

بیشترین سهم ماهانه آن با 18،68 درصد به فروردین و کمترین سهم ماهانه آن با 18،14 درصد به اسفند ماه تعلق دارد.

 

سهم از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش موبایلی

اما نقاط قوت این شرکت به همین موضوع ختم نمی شود. شرکت به پرداخت ملت از نظر سهم از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی نیز در ماه های خرداد الی دی با برخورداری از بیشترین سهم به جایگاه نخست رسید و در سایر ماه ها پس از سپ به مقام دوم دست یافته بود.

میانگین سهم ماهانه این شرکت از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی در کل سال 1401 به 28،8 درصد رسیده که در ماه های خرداد الی دی بالاتر از میانگین قرار داشت.

حداقل سهم ماهانه به پرداخت ملت از مبلغ تراکنش های این ابزار با 25،11 درصد در بهمن ماه و حداکثر سهم آن با 33،19 درصد در مهر ماه محقق شد.

 

سهم از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش موبایلی

این شرکت در زمینه سهم مبلغی از ابزار پذیرش موبایلی نیز حرفی برای گفتن دارد. بجز ماه های فروردین و اردیبهشت ماه سال 1401 که پس از سپ دومین بیشترین سهم از مبلغ تراکنش های این ابزار را در اختیار داشت در ادامه گوی سبقت را از سپ ربود و در 8 ماه بعدی همواره بیشترین سهم را کسب کرد و در مقام اول نشست.

به طور کلی این شرکت در کل سال 1401 بیش از 47 درصد از سهم مبلغی تراکنش های ابزار پذیرش موبایلی را در اختیار داشت و بجز سه ماهه اول سال، همواره به سهمی بالاتر از متوسط رسید.

کمترین سهم ماهانه آن 30،73 درصد بود که در اردیبهشت رقم خورد و در آذر ماه با 52،31 درصد به بیشترین سهم دست یافت.

 

سهم از کل مبلغ تراکنش های خرید

همچنین این شرکت از لحاظ مبلغ تراکنش های خرید نیز در کل 12 ماه سال گذشته از بیشترین سهم برخوردار بوده و در هر ماه رتبه نخست را کسب کرده است.

میانگین سهم شرکت به پرداخت ملت از مبلغ تراکنش های هر ماه حدود 20 درصد بوده که بالاترین سهم ماهانه آن با 20،47 درصد در مهر ماه و کمترین سهم ماهانه آن با 19،45 درصد در بهمن ماه به ثبت رسیده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

88  ⁄  22  =