جا به جایی رکورد حق بیمه در بیمه سامان

بر اساس گزارش های منتشر شده شرکت بیمه سامان در سال 1401 درآمد حق بیمه ای معادل 3.739 میلیارد تومان شناسایی نمود که مقایسه آن با دوره مشابه قبل حاکی از رشد 27 درصدی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از ریسک نیوز شرکت بیمه سامان گزارش عملکرد اسفند ماه 1401 خود را بر روی سامانه کدال منتشر نمود.

این شرکت در سال 1401 درآمد حق بیمه ای معادل 3.739 میلیارد تومان شناسایی نمود که مقایسه آن با دوره مشابه قبل حاکی از رشد 27 درصدی می باشد.

از این مبلغ حدود 595 میلیارد تومان در اسفند ماه محقق گردیده است. نکته قابل توجه آن که این شرکت برای 3 ماهه چهارم درآمد حق بیمه 559 میلیارد تومانی پیش بینی کرده بود و فقط در یک ماه اسفند درآمدی بیشتر از بودجه محقق کرد.

روند شناسایی درآمد صدور بیمه نامه این شرکت در سال جاری منظم نبوده و افت و خیز فراوانی داشت؛ از ابتدای زمستان سال گذشته شاهد تقلیل یافتن درآمد مذکور بودیم اما پس از آن روند صعودی از سر گرفته شده و در اسفند ماه بیشترین میزان درآمد سال 1401 محقق شد.

در ماه پایانی زمستان سال گذشته خسارت پرداختنی 193 میلیارد تومانی در این شرکت بیمه ای به ثبت رسید. جمع خسارت پرداختنی 12 ماهه نیز حدود 1.799 میلیارد تومان بود.

به این ترتیب بیمه سامان تراز مثبت 1.940 میلیارد تومانی حاصل از عملیات بیمه ای خود را در دوره 12 ماهه و با رشد قابل توجه نسبت به ماه های قبل به ثبت رساند.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  5  =  25