سهم بانک ها از مبلغ تراکنش های شبکه پرداخت در بهمن ۱۴۰۱

از مجموع کل مبلغ تراکنش های بهمن ماه 16،8 درصد آن به بانک ملت تعلق دارد و این ویژگی سبب شده تا از این لحاظ به برترین بانک بدل شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، آخرین آمار شبکه شاپرک نشان می دهد که بانک های ملت، ملی ایران، صادرات ایران، سپه، تجارت، کشاورزی، سامان، رفاه کارگران، پاسارگاد و قرض الحسنه مهر ایران به ترتیب عمده ترین سهم را از کل مبلغ تراکنش های شبکه پرداخت در بهمن ماه در اختیار دارند.

از مجموع کل مبلغ تراکنش های بهمن ماه 16،8 درصد آن به بانک ملت تعلق دارد و این ویژگی سبب شده تا از این لحاظ به برترین بانک بدل شود.

رتبه دوم بیشترین سهم از مبلغ تراکنش های بهمن ماه با 12،84 درصد در اختیار بانک ملی ایران است و بانک صادرات ایران با سهم 12،2 درصدی در مقام سوم قرار گرفته است.

بیش از 8 درصد از کل مبلغ تراکنش های شبکه پرداخت در بهمن ماه در اختیار بانک سپه بود. بانک تجارت نیز با سهم 6،7 درصدی در رتبه پنجم بیشترین سهم بازار از کل مبلغ تراکنش های بهمن ماه قرار گرفت.

بانکهای کشاورزی با سهم 5،8 درصدی، سامان با 4،5 درصدی، رفاه با 4،3 درصدی، پاسارگاد با سهم 3،4 درصدی و قرض الحسنه مهر ایران با سهم 2،9 درصدی در رتبه های ششم تا دهم بیشترین سهم بازار از کل مبلغ تراکنش های بهمن ماه جای گرفتند.

کمتر از 22 درصد از کل مبلغ تراکنش ها نیز توسط سایر بانکها انجام شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

84  +    =  91