سپ در سهم مبلغ تراکنش های اینترنتی گوی سبقت را از به پرداخت ملت ربود

در بهمن ماه سال 1401 شرکت سپ موفق شد با سهم مبلغی 25،75 درصد از تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی به مقام نخست در بین شرکت های PSP برسد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این در حالی است که در دی ماه شرکت به پرداخت ملت با سهم 30،16 درصدی به جایگاه اول دست یافته بود.

در بهمن ماه شرکت به پرداخت ملت 25،11 درصد از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی را به خود اختصاص داد و در جایگاه دوم قرار گرفت.

شرکتهای پرداخت الکترونیک سپهر با سهم 14،51 درصدی و پرداخت الکترونیک سداد با سهم 13 درصدی از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی در بهمن ماه به مقام های سوم و چهارم دست یافتند.

شرکتهای تجارت الکترونیک پارسیان با 7,98 درصد، آسان پرداخت پرشین با 6،53 درصد، پرداخت الکترونیک پاسارگاد با 3،26 درصد و کارت اعتباری ایران کیش با 2،77 درصد از سهم مبلغی تراکنش های اینترنتی در رتبه های پنجم تا هشتم این رتبه بندی رسیدند.

کمترین سهم مبلغی از این تراکنش ها نیز متعلق به شرکتهای فن آوا کارت و پرداخت نوین آرین بود. شرکتهای الکترونیک کارت دماوند و فراپردازان آروند امید هم هیچگونه سهمی از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی نداشتند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

3  +  4  =