افزایش ۴۵۳هزار واحدی شاخص بورس از ابتدای امسال

شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۴۵۳هزار واحد افزایش را طی ۲۳۵روز معاملاتی به ثبت رسانده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از خبرگزاری دانشجو، از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته تعداد ۲۳۳۴ میلیارد و ۱۳۳ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۱۵۳۲۲ هزار و ۲۹۹ میلیارد ریال در بیش از ۱۱۴ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۶۷۳ دفعه طی ۲۳۵ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۲۸۹ میلیارد و ۹۱۴ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۴۴۰۸ هزار و ۶۳۵ میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در این ۲۳۵ روز، با ۴۵۳ هزار و ۷۳۸ واحد افزایش، معادل ۳۳.۱۹ درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۸۲۰ هزار و ۹۸۸ واحد رسید. شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۲۰۵ هزار و ۹۲۲ واحد افزایش، معادل ۵۹.۱۳ درصد رشد کرد و در این مدت به رقم ۵۵۴ هزار و ۱۹۰ واحد را به نمایش گذاشته است.

شاخص بازار اول هم با ۳۳۴ هزار و ۹۱۹ واحد افزایش در این مدت به رقم یک میلیون و ۳۹۹ هزار و ۳۰ واحد و شاخص بازار دوم با ۹۰۵ هزار و ۱۵۹ واحد رشد به عدد ۳ میلیون و ۴۶۴ هزار و ۵۸۸ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۳۱.۴۷ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۳۵.۳۷ درصد رشد همراه شدند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  8  =  32