کشف ۹۰دستگاه استخراج رمزارز غیرمجاز در غرب اهواز

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز از کشف ۹۰ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در غرب این کلانشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از ایسنا ، عبدالحمید عباس شیاری  ، با اشاره به تلاش برای شناسایی کشف دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز در سطح کلانشهر اهواز اظهار کرد: 15 مزرعه استخراج رمز ارز غیرمجاز در غرب کلانشهر اهواز شناسایی، کشف و جمع‌آوری شد.

وی با تاکید بر ضرورت جمع‌آوری دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز افزود: با تلاش فرماندهی انتظامی و دستور مقام قضایی و در راستای کمک به پایداری شبکه، تعداد 90 دستگاه ماینر غیرمجاز از این مزارع ضبط شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز عنوان کرد: شهروندان می‌توانند برای اطلاع رسانی و ثبت گزارش در خصوص ماینرهای غیرمجاز از طریق “اپلیکیشن برق من”، سامانه اینترنتی www.tavanir.org.ir/samaat” ” و یا شماره گیری 121 و 1521 اقدام کنند.

عباس شیاری گفت: اختلاف هزینه برق مصرفی برای تولید رمزارز با قیمت جهانی و سود قابل توجه از این روش، باعث بکارگیری گسترده ماینرهای غیرمجاز شده است که با تلاش دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و همیاری مردم در حال شناسایی و جمع‌آوری این دستگاه‌ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: پایداری شبکه و استمرار خدمت رسانی برق به صرفه جویی حداکثری شهروندان نیاز دارد و از همشهریان تقاضا داریم همکاری لازم را در صرفه جویی و مدیریت برق داشته باشند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

73  −  65  =