قابی از ناامیدی پرسپولیسی ها پس از شکست بزرگ

دریافت گل در دقیقه ۹۴، شانس پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر را بسیار کاهش داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از ورزش سه ۴۵ دقیقه بازی کردن با ۱۰ بازیکن برابر سپاهان آماده و مدعی، دشوارترین ماموریت نیم فصل دوم پرسپولیس بود که در نهایت با ناکامی به اتمام رسید. بعد از مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی در نیمه اول و اخراج لئونادرو پریرا، مشخص بود کار قرمزپوشان برای کسب امتیاز برابر سپاهان بسیار دشوار شده و به همین علت به نظر می رسید آنها در نیمه دوم به کسب تک امتیاز این دیدار نیز کاملا رضایت داشتند.

اما در شرایطی که پرسپولیس جریان بازی را کنترل کرده و موقعیت گلزنی چندان زیادی به حریف نداد، در نهایت این محمد کریمی بود که در دقیقه ۹۴ و با ضربه ای تماشایی علیرضا بیرانوند را مغلوب کرده و گل برتری بخش سپاهان را وارد دروازه پرسپولیس کرد.

شاگردان یحیی گل محمدی که تا آن لحظه به خوبی مقابل حملات سپاهان مقاومت کرده بودند، به روشنی دریافتند که جبران فاصله چهار امتیازی با سپاهان در ادامه فصل کار بسیار دشواری است و به همین اینگونه با چهره‌هایی غم‌آلود در مقابل دروازه خودی زانو زدند. این شکست می‌تواند پروژه قهرمانی پرسپولیس را عقیم سازد و بازیکنان پرسپولیس به خوبی این موضوع را می‌دانند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

85  +    =  92