تحقیقات علمی کلید موفقیت های سازمانی است

مدیرعامل بانک رفاه کارگران؛

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن هفته پژوهش را تبریک و تهنیت گفت و اظهار داشت : بستر تمامی دستاورد ها و موفقیت های سازمانی، پژوهش و تحقیقات علمی است و تنها با پژوهش و تحقیق می توان تصمیم های آگاهانه گرفت و مسیر رشد و توسعه سازمان ها را هموار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

                                                                              بسمه تعالی

فرا رسیدن هفته پژوهش را به پژوهش گران پرتلاشی که در پی تولید علم و کشف ناشناخته ها هستند، صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم.

در عصر کنونی، علم و تکنولوژی تمامی عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را تحت سیطره خود درآورده است، تولید علم نیز که اساس دانایی و فرزانگی است، با تحقیق و پژوهش شکل می گیرد. بنابراین، باید به موضوع پژوهش به عنوان کلید و بستر رشد و توسعه نگاه کرد و از تلاش های پژوهش گرانی که صادقانه و مخلصانه در این راه تلاش می کنند، قدردانی کرد.

از نقش پژوهش در برنامه ریزی ها و فعالیت های سازمانی نیز نباید غافل شد. امروزه نیاز به تحقیقات، پژوهش و رویکرد های علم محور در فعالیت های سازمانی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. بستر تمامی دستاورد ها و موفقیت های سازمانی، پژوهش و تحقیقات علمی است و تنها با پژوهش و تحقیق می توان تصمیم های آگاهانه گرفت و مسیر رشد و توسعه سازمان ها را هموار کرد.

بانک رفاه کارگران که پس از شش دهه فعالیت اکنون در زمره بانک های برتر و تأثیر گذار کشور در حوزه های مختلف اقتصادی قرار گرفته است، مدیون تلاش ها و کوشش های متعهدانه کارکنان تحصیل کرده و پژوهش گری است که در راه تحقق اهداف و رسالت های سازمانی با شور و حرارت و عشق فراوان تلاش می کنند و به نیکی آگاهند که در فضای رقابتی موجود، رشد و پیشرفت از مسیر علم و پژوهش می گذرد.

بانک رفاه کارگران تلاش می کند، در حوزه پژوهش زمینه و بستر مناسبی برای پژوهش گران جوانی که دل در گرو رشد و آبادانی کشور دارند فراهم کند و دست آن ها را به گرمی بفشارد؛ چرا که اعتقاد راسخ داریم سرمایه گذاری در تحقیقات و پژوهش، باعث شکوفایی، خلاقیت و نوآوری می شود و نتایج و دستاوردهای بسیار درخشانی در تمامی عرصه ها رقم می زند.

از خداوند متعال، سلامتی، سر بلندی و شادکامی پژوهشگران و محققان ساعی و توانمندی را که صادقانه در این مسیر حرکت می کنند، خواستارم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  3  =  3