عقب نشینی دلار و طلا در نیمه آذر

قیمت دلار امروز سه شنبه 15 اذر ماه درجا زد و قیمت طلا 18 عیار و سکه ریزش کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، قیمت دلار امروز سه شنبه 15 آذر ماه در تهران نوسان اندکی را ثبت کرد و در مقایسه با روز قبل رنج بود.

 به عقیده بسیاری از فعالان ارزی بازار تهران، فضای حال حاضر معاملات ناشی از حضور پر‌قدرت نهاد بازار‌ساز در معاملات ارزی است. این افراد بر این باورند که ترکیب تسهیل‌گری‌های صورت گرفته در فرآیند خرید ارز رسمی در کنار اجرای سیاست‌های بازدارنده  سبب شده از حجم معاملات بازار آزاد  کاسته شده و در نتیجه آرامشی نسبی در معاملات بازار برقرار شود.

قیمت دلار صرافی ملی سکته کرد!

در سمت رسمی بازار امروز هم سایت صرافی ملی  مانند روز گذشته قیمت جدید خرید و فروش دلار را اعلام نکرده بود. صرافی ملی در چند روز گذشته قیمت اعلام نکرده است.آخرین قیمت خرید دلار  صرافی ملی که در دو سه روز اخیر اعلام شده  بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا 33 هزار و 233 تومان بود و قیمت فروش دلار آمریکا 33 هزار و 567 تومان اعلام شد.

دلار متشکل در مرز 34 هزار

نرخ دلار متشکل  امروز در کانال 34 هزار تومان معامله شد. روز گذشته هر برگ اسکناس آمریکایی در بازار یاد شده در محدوده 33 هزار و 845 تومان به کار خود پایان داده بود.

نوسان محدود دلار توافقی

نرخ دلار توافقی هم  ظهر امروز در مقایسه با قیمت بسته شده روز گذشته نوسان صعودی محدودی را ثبت کرد. هر برگ اسکناس آمریکایی در بازار امروز به صورت توافقی در زمان نوشتن این گزارش 34 هزارو 588 تومان معامله شد.

قیمت اونس طلا در بازار امروز بر روی 1771 دلار قرار گرفت که در مقایسه با دیروز ثابت بود.در بازار داخلی ایران هم امروز قیمت طلا 18 عیار  کاهش یافت اما قیمت سکه ثابت ماند.

قیمت طلا و سکه ریخت

قیمت طلا 18 عیار امروز برخلاف روز گذشته ریزش کرد. نرخ طلا امروز در محدوده 1 میلیون و 581 هزارو 400 تومان به فروش رسید که در مقایسه با روز قبل 18 هزار و 700 تومان کاهش را نشان می دهد.

قیمت سکه امروز در مقایسه با روز قبل  ریزش کرد. بازار سکه‌ دیروز شاهد جهش قابل توجه قیمت سکه بود. سکه بازان  روز دوشنبه از نیمه کانال ۱۷ میلیون تومان عبور کردند.قیمت هر قطعه سکه امامی عصر دیروز در مقایسه با روز یکشنبه نزدیک به ۳۰۰ هزار تومان گران شد و به یک قدمی ۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

9  ×    =  27