تداوم روند صعودی پرداخت نوین در تعداد و مبلغ تراکنش ها در آذر ماه

آخرین گزارش اقتصادی منتشر شده توسط شرکت شاپرک، نشان می‌دهد که شرکت پرداخت نوین در بررسی عملکرد کلی شرکت‌ها، در میزان سهم بازار از نظر تعداد تراکنش و مبلغ تراکنش روند رو به رشد هشت ماهه خود را ادامه داده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در گزارش تحلیل عملکردی شرکت‌ها مبتنی بر گزارش اقتصادی شماره ۸۹ شاپرک، شرکت پرداخت نوین توانسته است همچنان با حفظ روند رو به رشد خود که از ابتدای سال جاری آن را آغاز نموده، در موئلفه‌ی سهم بازار از نظر مبلغ تراکنش به ۲.۸۴درصد برسد.

این میزان از سهم بازار از نظر مبلغ تراکنش به نسبت ماه گذشته (مهر ماه ۱۴۰۱) نشان دهنده‌ی رشد ۳.۲۷ درصدی است. همچنین در گزارش منتشر شده‌ی آبان ماه ۱۴۰۱ که با بررسی عملکرد کلی شرکت‌ها در بخش سهم بازار همراه بوده است، پرداخت نوین توانسته با کسب سهم بازار ۲.۴۳ درصدی از بازار افزایش ۶.۱۳ درصدی را به نسبت ماه گذشته تجربه کند.

شرکت پرداخت از شرکت‌های پیشرو در صنعت پرداخت است که با بیش از ۳۵ نمایندگی و ۱۰ دفتر در سراسر ایران، در حال حاضر خدمات پرداخت الکترونیک چون دستگاه کارت‌خوان، درگاه پرداخت (IPG) و سایر خدمات پرداخت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

شایان ذکر است بر اساس بولتن شاپرک از ابتدای سال جاری شرکت های پاسارگاد ، آروند امید و پرداخت نوین در بین شرکت های psp روندی صعودی داشته اند.

 

روابط عمومی پرداخت نوین

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  1  =  2