سهم قابل توجه تراکنش های بانکی با صدور ۲۵ میلیون سپهرکارت

بانک صادرات ایران با داشتن نزدیک به ٢٥ میلیون سپهرکارت فعال، سهم قابل توجهی از نقل و انتقال نقدینگی و تراکنش‌های شبکه بانکی را در بستری امن به خود اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،​سقف تراکنش خرید روزانه با سپهرکارت‌های بانک صادرات ایران از درگاه‌های اینترنت بانک و پایانه‌های فروشگاهی به یک میلیارد ریال رسید.

با افزایش سقف تراکنش روزانه سپهرکارت‌های متعلق به مشتریان حقیقی، دارندگان سپهرکارت بانک صادرات ایران از این پس می‌توانند روزانه تا سقف یک میلیارد ریال از طریق درگاه‌های اینترنت بانک و پایانه‌های فروشگاهی خرید کنند.

بانک صادرات ایران با داشتن نزدیک به ٢٥ میلیون سپهرکارت فعال، سهم قابل توجهی از نقل و انتقال نقدینگی و تراکنش‌های شبکه بانکی را در بستری امن به خود اختصاص داده است.
همچنین این بانک با داشتن بیش از ٥٢٠٠ دستگاه خودپرداز ثابت در سطح کشور، وجود بالغ بر صدها هزار پایانه فروشگاهی، استقبال فراوان اشخاص حقیقی، حقوقی و شرکت‌ها و سازمان‌ها از اینترنت بانک، درگاه‌های IPG و میلیون‌ها استفاده‌کننده از اپلیکیشن همراه‌بانک سهم قابل توجهی در ارائه خدمات به بیش از ٤٥ میلیون مشتری  خود در داخل و خارج از کشور دارد.

سپهر کارت بانک صادرات در دو حالت امکان صدور دارد :

1.برقراری امکان صدور سپهرکارت در دو حالت متمرکز و آنی با رمز ثابت 1111 (چهار عدد یک)

2.برقراری امکان صدور سپهرکارت در دو حالت متمرکز و آنی با شماره کارت قبلی

همچنین مشتريان می توانند از تمامی شعب بانک صادرات و همچنين از پايانه های خودپرداز اين بانک و تمامی بانکهای عضو شتاب استفاده نمايند . از طريق درگاههای مختلف ارتباطی نظير بانکداری الکترونيکی (اينترنت بانک – تلفنبانک) و دستگاه کارتخوان نصب شده در فروشگاهها، سرويس و خدمات دريافت نمود.

خدمات قابل ارائه به سپهر کارت از طريق دستکاه خودپرداز بانک صادرات :

– اعلام مانده حساب
– دريافت وجه
– عمليات رمز کارت
– صورتحساب
– انتقال وجه و کمکهاي مردمي
– فروش شارژ و ساير خدمات
– پرداخت قبوض و اقساط تسهيلات​

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

26  +    =  27