سامانه پل در بانک رفاه عملیاتی شد

خدمت پرداخت لحظه‌ای «پل» در تمامی شعب و درگاه‌های غیر حضوری بانک رفاه کارگران عملیاتی و قابل دریافت است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان این بانک می‌توانند با استفاده از سامانه پل، در هر ساعت از شبانه‌روز نسبت به انتقال وجه بین بانکی تا سقف 15 میلیون تومان به صورت فوری اقدام کنند.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این سامانه علاوه بر ارائه در شعب و موبایل بانک به زودی بر بستر اینترنت بانک، بانکداری باز و دستگاه‌های خودپرداز بانک رفاه کارگران نیز راه‌اندازی خواهد شد.

پردازش آنی، استانداردهای بالای ایمنی، ریسک و هزینه پایین، در دسترس بودن در تمام ساعات شبانه‌روز بدون قطعی، انتقال وجه به صورت آنی و بر اساس شماره شبا، هماهنگ و استاندارد در سطح کشور و تسویه پرداخت‌های لحظه‌ای با حجم بالا و کارمزد کمتر از کارت به کارت، حواله پایا و حواله ساتنا از جمله ویژگی‌ها و مزیت‌های سامانه پل است.

مأموریت نهایی این سامانه فراهم کردن یک خدمت جدید پرداخت نوین با سهولت دسترسی برای مشتریان یا حتی کسب و کارهاست. بازار هدف این خدمت عمدتاً پرداخت‌های خرد و آنی با امنیت بالا برای پاسخ‌دهی به نیازهای روز افزون کسب و کارهای حوزه فناوری مالی است.

مشتریان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک به شماره 8525-021 تماس حاصل کنند.

همچنین بخوانید:

سامانه پل؛ زیست بومی برای نوآوری های مالی

پرداخت لحظه ای مبتنی بر حساب به چه سمت و سویی می رود؟

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

2  +  4  =